Час |
Рейс |
00:30 |
Одеса - Донецьк Південний |
01:20 |
Донецьк Південний - Одеса |
01:20 |
Хмельницький - Маріуполь |
02:35 |
Харків 1 - Миколаїв |
04:05 |
Донецьк 1 - Миколаїв |
05:10 |
Ялта - Кіровоград |
05:50 |
Кривий Ріг - Дніпропетровськ |
06:00 |
Кривий Ріг - Дніпропетровськ |
06:00 |
Луганськ - Миколаїв |
06:10 |
Кривий Ріг - Кишинів |
06:20 |
Кривий Ріг - Верхньодніпровськ |
06:20 |
Інгулець - Дніпропетровськ |
06:35 |
Львів - Дніпропетровськ |
06:40 |
Кривий Ріг - Дніпропетровськ |
06:40 |
Кривий Ріг - Ялта |
06:50 |
Кривий Ріг - Вінниця 1 |
07:00 |
Кривий Ріг - Шахтерськ |
07:00 |
Кривий Ріг - Одеса |
07:00 |
Кривий Ріг - Запоріжжя 1 |
07:05 |
Кривий Ріг - Дніпропетровськ |
07:15 |
Кривий Ріг - Харків 1 |
07:40 |
Кривий Ріг - Славянськ |
07:45 |
Кривий Ріг - Лазурне |
07:55 |
Кривий Ріг - Дніпропетровськ |
08:10 |
Кривий Ріг - Жовті Води |
08:15 |
Інгулець - Дніпропетровськ |
08:15 |
Інгулець - Одеса |
08:15 |
Терни - Одеса |
08:30 |
Терни - Кіровоград |
08:35 |
Кривий Ріг - Дніпропетровськ |
08:35 |
Кривий Ріг - Комсомольськ |
08:40 |
Ростов - Інгулець |
08:55 |
Жовті Води - Генічеськ |
08:55 |
Кривий Ріг - Суми |
09:10 |
Кривий Ріг - Дніпропетровськ |
09:25 |
Кривий Ріг - Бердянськ |
09:40 |
Кривий Ріг - Дніпропетровськ |
10:00 |
Кривий Ріг - Запоріжжя 1 |
10:05 |
Кривий Ріг - Дніпропетровськ |
10:05 |
Дніпропетровськ - Первомайськ |
10:40 |
Кривий Ріг - Дніпропетровськ |
10:50 |
Кривий Ріг - Дніпропетровськ |
11:00 |
Кривий Ріг - Дніпропетровськ 1 |
11:05 |
Кривий Ріг - Кіровоград |
11:15 |
Кривий Ріг - Дніпропетровськ |
11:15 |
Кривий Ріг - Миргород |
11:30 |
Кривий Ріг - Дніпропетровськ |
11:50 |
Кривий Ріг - Дніпропетровськ |
12:25 |
Миколаїв - Дніпропетровськ |
12:40 |
Кривий Ріг - Кіровоград |
12:40 |
Кривий Ріг - Харків 1 |
12:45 |
Дніпропетровськ - Очаків |
12:50 |
Кривий Ріг - Дніпропетровськ |
13:00 |
Кривий Ріг - Київ "Видубичі" |
13:06 |
Кіровоград - Запоріжжя 1 |
13:15 |
Кривий Ріг - Світловодськ |
13:45 |
Запоріжжя 1 - Кіровоград |
13:50 |
Кривий Ріг - Дніпропетровськ |
14:10 |
Кривий Ріг - Дніпропетровськ |
14:20 |
Первомайськ - Запоріжжя 1 |
14:30 |
Запоріжжя 1 - Первомайськ |
14:30 |
Кривий Ріг - Дніпропетровськ |
14:35 |
Черкаси - Каховка |
14:35 |
Дніпропетровськ - Інгулець |
14:40 |
Кривий Ріг - Жовті Води |
14:40 |
Кривий Ріг - Дніпропетровськ |
15:00 |
Кривий Ріг - Миколаїв |
15:05 |
Каховка - Черкаси |
15:15 |
Кривий Ріг - Павлоград |
15:30 |
Кривий Ріг - Дніпропетровськ |
15:45 |
Очаків - Дніпропетровськ |
15:50 |
Генічеськ - Жовті Води |
16:00 |
Кривий Ріг - Южноукраїнськ |
16:00 |
Кривий Ріг - Дніпропетровськ |