Розклад автобусів - Розклад автобусівhttp://busua.ukr-biz.info/index.php?go=Pages&in=view&id=338 |
Роздрукувати |
Час |
Рейс |
05:30 | Сніжне - Сідово |
06:45 | Амвросієвка - Луганськ |
07:40 | Торез - Таганрог |
07:45 | С. Дубровка - Шахтерськ |
07:53 | Сніжне - Дніпропетровськ |
07:55 | Луганськ - Маріуполь |
08:25 | Красний Луч - Маріуполь |
10:14 | Таганрог - Сєвєродонецьк |
12:55 | Краснодон - Маріуполь |
13:55 | Сєвєродонецьк - Таганрог |
14:05 | Шахтерськ - С. Дубровка |
14:55 | Сніжне - Єнакієво |
15:10 | Дніпропетровськ - Красний Луч |
15:45 | Торез - Луганськ |
15:55 | Луганськ - Амвросієвка |