Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Вінниця
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.

Вінниця, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Київська, 8, тел.: (0432) 35-12-69

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
00:05 Кельменці Київ Щоденно
00:05 Чернівці Одеса Через день
01:10 Миколаїв Чернівці Щоденно
01:20 Калуш №2 Одеса Щоденно
01:20 Одеса Чернівці Щоденно
01:25 Київ Сокиряни Щоденно
02:10 Хуст Одеса Щоденно
02:15 Київ Кельменці Щоденно
02:40 Одеса Калуш №2 Щоденно
04:25 Одеса Чернівці Щоденно
05:20 Вінниця Тростянчик Щоденно
05:40 Вінниця Умань Щоденно
05:40 Вінниця Тульчин Щоденно
05:55 Вінниця Бершадь Щоденно
06:00 Вінниця Павлівка Щоденно
06:00 Вінниця Мог. Подільський Щоденно
06:00 Вінниця Гущинці Щоденно
06:05 Вінниця Чечельник Щоденно
06:10 Вінниця Глухівці Щоденно
06:20 Вінниця Ямпіль Щоденно
06:20 Вінниця Київ Щоденно
06:25 Вінниця Калинівка Щоденно
06:25 Вінниця Ільїнці Щоденно
06:30 Вінниця Радівка Щоденно
06:35 Вінниця Світловодськ Щоденно
06:40 Вінниця Ладижин Щоденно
06:40 Вінниця Житомир Щоденно
06:45 Вінниця Миколаїв Через день
06:45 Вінниця Голубівка Щоденно
06:45 Вінниця Очаків Через день
06:50 Вінниця Уланів Щоденно
06:50 Вінниця Ямпіль Щоденно
07:00 Вінниця Калинівка Щоденно
07:00 Вінниця Київ Щоденно
07:05 Вінниця Умань Щоденно
07:05 Вінниця Уладівка Щоденно
07:10 Вінниця Пісчанка Щоденно
Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране