Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Вінниця
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
12:45 Мог. Подільський Київ Щоденно
12:50 Вінниця Калинівка Щоденно
12:50 Вінниця Білий Камінь Щоденно крім НД
12:50 Вінниця Ладижин Щоденно
12:50 Вінниця Мог. Подільський Щоденно
12:55 Вінниця Калинівка Щоденно
12:55 Вінниця Ямпіль Щоденно
13:00 Вінниця Малин Щоденно
13:00 Вінниця В. Русава ПТ, СБ, НД
13:05 Вінниця Теплик Щоденно
13:05 Вінниця Іванів Щоденно
13:05 Вінниця Бершадь Щоденно
13:10 Вінниця Умань Щоденно
13:10 Вінниця Крикливець Щоденно
13:15 Вінниця Бабченці Щоденно
13:20 Вінниця Гранів Щоденно
13:20 Вінниця Калинівка Щоденно
13:25 Вінниця Тульчин Щоденно
13:25 Вінниця Радівка Щоденно
13:30 Вінниця Тростянчик Щоденно
13:30 Вінниця Ладижин Щоденно
13:30 Вінниця Стіна Щоденно
13:35 Вінниця Матяшівка Щоденно крім ВТ
13:40 Вінниця Бершадь Щоденно
13:45 Вінниця Гайсин Щоденно
13:45 Вінниця Козятин Щоденно крім ПН
13:45 Вінниця Городківка Щоденно
13:50 Вінниця Ільїнці Щоденно крім СБ
13:55 Вінниця Демівка Щоденно
14:00 Вінниця Тиманівка Щоденно
14:00 Вінниця Уланів Щоденно
14:00 Вінниця Теплик Щоденно
14:00 Вінниця Моївка Щоденно
14:05 Вінниця Калинівка Щоденно
14:05 Вінниця Ладижин Щоденно
14:10 Вінниця Вили ПТ
14:10 Вінниця Супрунів Щоденно
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране