Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Вінниця
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
14:10 Вінниця Вили Щоденно крім ПТ
14:15 Вінниця Шляхова Щоденно
14:15 Вінниця Житомир Щоденно
14:20 Вінниця Хмельник Щоденно
14:20 Вінниця Христинівка Щоденно крім НД
14:20 Вінниця Ямпіль Щоденно
14:20 Вінниця Тиврів Щоденно
14:25 Хмельницкий Ялта Щоденно
14:30 Одеса Прага НД
14:30 Вінниця Соболівка Щоденно
14:30 Вінниця Ольгопіль Щоденно крім НД
14:30 Вінниця Гущинці Щоденно
14:30 Вінниця Павлівка Щоденно
14:35 Вінниця Тростянчик Щоденно
14:35 Вінниця Моївка Щоденно крім СБ
14:35 Вінниця Ровно Щоденно
14:40 Вінниця Ладижин Щоденно
14:45 Вінниця Вільшанка Щоденно
14:50 Вінниця Удич Щоденно
14:50 Вінниця Тульчин ПТ
14:50 Кам. Подільський Київ Щоденно
14:50 Вінниця Хмельник Щоденно
14:55 Вінниця Умань Щоденно
14:55 Вінниця Тульчин ПТ
15:00 Вінниця Бершадь Щоденно
15:00 Вінниця Калинівка Щоденно
15:00 Вінниця Ямпіль Щоденно
15:00 Одеса Прага ПТ
15:00 Вінниця Воловодівка СР, ПТ, СБ, НД
15:04 Вінниця Томашпіль ПТ
15:05 Вінниця Ладижин Щоденно
15:05 Вінниця Василівка Щоденно крім СБ
15:05 Вінниця Н. Волинський Щоденно
15:06 Вінниця Ямпіль ПТ
15:10 Вінниця Теплик Щоденно
15:10 Вінниця Петрашівка Щоденно
15:10 Мог. Подільський Київ Щоденно
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране