Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Дніпропетровськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.

Дніпропетровськ, розклад автобусів, автостанція №1

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
00:15 Миколаїв - Луганськ ІК-250 Через день
00:20 Київ 1 - Сімферополь 2 МІЦУБІСІ Щоденно
00:20 Маріуполь - Київ 1 ІК-250М Щоденно
00:40 Київ 1 - Маріуполь ІК-250М Щоденно
00:50 Каховка - Харків 1 ЛАЗ-699 Щоденно
01:00 Харків 1 - Херсон ІК-250М Щоденно
01:00 Миколаїв - Харків 1 ІК-250М Щоденно
01:05 Донецьк 1 - Миколаїв ІК-250М Щоденно
02:15 Харків 1 - Каховка ЛАЗ-699 Щоденно
02:20 Херсон - Харків 1 ІК-250М Щоденно
02:45 Луганськ - Миколаїв ІК-250 Через день
03:25 Миколаїв - Донецьк 1 ІК-250 Щоденно
03:45 Одеса - Донецьк НЕОПЛАН Через день
04:30 Київ 1 - Донецьк 3 МЕРСЕДЕС Щоденно
05:30 Ростов - Інгулець ІК-250М Через день
05:40 Бєлгород - Дніпродзержинськ 1 ІК-250М Через день
05:55 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 2 МЕРСЕДЕС Щоденно
06:00 Дніпропетровськ - Донецьк 3 ІК-250М Щоденно
06:10 Дніпропетровськ - Пашена Балка ЛАЗ-695Я Щоденно
06:10 Дніпропетровськ - Харків 1 ІК-250М Щоденно
06:20 Дніпропетровськ - Енергодар ІК-250М Щоденно
06:25 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 2 МЕРСЕДЕС Щоденно
06:25 Київ 1 - Запоріжжя 1 МІЦУБІСІ Щоденно
06:30 Дніпропетровськ - Нікополь ГАЗЕЛЬ-18 Щоденно
06:35 Дніпропетровськ - Первомайськ ІК-261М Щоденно
06:35 Дніпропетровськ - Орловщина IVECO Щоденно
06:40 Дніпропетровськ - Бузовка ІК-256 Щоденно
06:50 Дніпропетровськ - Ялта ФОРД-ТРАНЗИТ Через день
06:50 Дніпропетровськ - Новомосковськ IVECO Щоденно
06:50 Сімферополь 2 - Київ 1 МІЦУБІСІ Щоденно
06:50 Дніпропетровськ - Ялта ІК-250М Через день
06:55 Дніпропетровськ - Бердянськ МЕРСЕДЕС Щоденно
06:55 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 2 МЕРСЕДЕС Щоденно
07:00 Дніпропетровськ - Харків 1 КАРОСА Щоденно
07:00 Дніпропетровськ - Пісчанка ІК-280 Щоденно

Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране