Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Дніпропетровськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
07:05 Дніпропетровськ - Луганськ ІК-250М Щоденно
07:05 Дніпропетровськ - Нікополь МЕРСЕДЕС ПТ СБ НД
07:05 Дніпропетровськ - Полтава ІК-250 Щоденно
07:10 Дніпропетровськ - Новомосковськ МЕРСЕДЕС 20 Щоденно
07:10 Дніпропетровськ - Царичанка ЛАЗ-699 Щоденно
07:10 Дніпропетровськ - Канів ІК-250 Через день
07:15 Дніпропетровськ - Марганець ГАЗЕЛЬ Щоденно
07:15 Дніпропетровськ - Солоне ЛАЗ-695Я Щоденно
07:20 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 1 ГАЗЕЛЬ Щоденно
07:20 Дніпропетровськ - Одеса МЕРСЕДЕС 3 Через день
07:25 Дніпропетровськ - Новомосковськ МЕРСЕДЕС 9 Щоденно
07:30 Дніпропетровськ - Царичанка ГАЗЕЛЬ Щоденно
07:30 Дніпропетровськ - Магдалинівка ГАЗЕЛЬ Щоденно
07:30 Дніпропетровськ - Євпаторія ІК-250М Через день
07:35 Дніпродзержинськ 1 - Харків 1 ІКАРУС Щоденно
07:40 Дніпропетровськ - Петриківка МЕРСЕДЕС 7 Щоденно
07:40 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 2 МЕРСЕДЕС 9 Щоденно
07:55 Дніпропетровськ - Кр. Луч ІК-250М Через день
07:55 Дніпропетровськ - Сніжне ІК-250М Через день
08:00 Дніпропетровськ - Харків 1 ІК-250М ПН ВТ СР ЧТ ПТ
08:00 Дніпропетровськ - Покровське "ГАЗЕЛЬ 2" Щоденно
08:05 Дніпропетровськ - Черкаське ЛІАЗ-КАМАЗ Щоденно
08:05 Дніпропетровськ - Скадовськ ІК-250М Щоденно
08:05 Дніпропетровськ - Петриківка ЛАЗ-695Я Щоденно
08:10 Дніпропетровськ - Солоне IVECA 5 Щоденно ВТ
08:10 Дніпропетровськ - Комсомольск ІК-250 Щоденно
08:10 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 1 "ГАЗЕЛЬ 1" Щоденно
08:10 Дніпропетровськ - Солоне ЛАЗ-695Я ВТ
08:15 Дніпропетровськ - Лубни ЛАЗ-697 Через день
08:15 Дніпропетровськ - Лубни ІК-250 Через день
08:20 Дніпропетровськ - Сурсько-Михайлівка ЛАЗ-695Я Щоденно
08:20 Дніпропетровськ - Маріуполь ІК-250М Щоденно
08:20 Дніпропетровськ - Царичанка "ГАЗЕЛЬ" Щоденно
08:25 Дніпропетровськ - Х. Губиниха ІК-280 Щоденно
08:30 Дніпропетровськ - Першотравенськ IVECA 4 Щоденно
08:30 Дніпропетровськ - Нікополь "ГАЗЕЛЬ" Щоденно
08:30 Дніпропетровськ - Магдалинівка ЛАЗ-695 ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ
08:30 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 2 МЕРСЕДЕС 9 Щоденно
08:30 Дніпропетровськ - Солоний Лиман ІКАРУС-250Ж Щоденно
08:30 Дніпропетровськ - Петриківка "ГАЗЕЛЬ1" Щоденно
08:30 Дніпропетровськ - Київ 1 МЕРСЕДЕС 1 Щоденно

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране