Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Дніпропетровськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
08:40 Дніпропетровськ - Новотроїцьк ІК-250М Щоденно
08:40 Львів - Донецьк 3 МЕРСЕДЕС 1 Щоденно
08:45 Дніпропетровськ - Старий Оскіл ІК-250М Через день
08:50 Дніпродзержинськ 1 - Горлівка ІК-250М Через день
08:55 Дніпропетровськ - Київ 4 ІК-250 Через день
09:00 Дніпропетровськ - Новомосковськ IVECO Щоденно
09:00 Дніпропетровськ - Личково ЛАЗ-699 ПН ПТ СБ НД
09:00 Дніпропетровськ - Чаплинка ЛІАЗ-КМЗ-М СБ НД
09:05 Дніпропетровськ - Очаків ІК-250М Через день
09:05 Дніпропетровськ - Китайгород ПАЗ-672 ПТ СБ НД
09:10 Дніпропетровськ - Орловщина IVECO Щоденно
09:15 Дніпропетровськ - Суми ІК-250М Через день
09:15 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 2 МЕРСЕДЕС 9 Щоденно
09:15 Дніпропетровськ - Суми ІК-250М Через день
09:20 Дніпропетровськ - Сєвєродонецьк ІК-250М Через день
09:20 Дніпропетровськ - Орджонікідзе "ГАЗЕЛЬ" ПН ВТ СР ЧТ
09:20 Дніпропетровськ - Орджонікідзе ІК-260 ПТ СБ НД
09:20 Дніпропетровськ - Новомосковськ МЕРСЕДЕС 20 Щоденно
09:25 Дніпропетровськ - Царичанка ЛАЗ-695Я Щоденно
09:30 Запоріжжя 1 - Київ 1 МІЦУБІСІ Щоденно
09:30 Дніпропетровськ - Запоріжжя 1 IVECA 1 Щоденно
09:34 Нікополь - Миргород ІК-250М Щоденно
09:35 Дніпропетровськ - Новомосковськ МЕРСЕДЕС 9 Щоденно
09:40 Дніпропетровськ - Павлоград ІК-250М ПН
09:40 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 2 МЕРСЕДЕС 9 Щоденно
09:45 Дніпропетровськ - Павлоград "ГАЗЕЛЬ 1" ВТ СР ЧТ СБ
10:00 Дніпропетровськ - Ростов ІК-250М Через день
10:00 Марганець - Харків 1 ІК-250М ПТ НД
10:00 Дніпропетровськ - Новомосковськ IVECO Щоденно
10:00 Павлоград - Кривий Ріг 1 "ГАЗЕЛЬ 1" ПН ПТ НД
10:00 Дніпродзержинськ 1 - Ростов ІК-250М Через день
10:00 Дніпропетровськ - Бабайківка ЛАЗ-699 НД
10:05 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 2 МЕРСЕДЕС 9 Щоденно
10:10 Дніпропетровськ - Нікополь ІК-250М Щоденно
10:10 Дніпропетровськ - Павлоград "ГАЗЕЛЬ 1" ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
10:10 Дніпропетровськ - Радянське ЛАЗ-695Я ПТ СБ НД ПН
10:10 Дніпропетровськ - Павлоград ІК-250М ПН
10:15 Кривий Ріг 1 - Шахтерськ ІК-250М Через день
10:15 Дніпропетровськ - Миргород ІК-250 Через день
10:15 Кременчук - Запоріжжя 1 ІК-250 Щоденно
10:15 Кривий Ріг 1 - Шахтерськ ІК-250М Через день

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране