Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Дніпропетровськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
10:20 Дніпропетровськ - Марганець "ГАЗЕЛЬ" Щоденно
10:20 Дніпропетровськ - Новомосковськ МЕРСЕДЕС Щоденно
10:25 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 1 СПРИНТЕР Щоденно
10:30 Дніпропетровськ - Шульговка МЕРСЕДЕС 7 Щоденно
10:30 Дніпропетровськ - Єленівка ІК-260 ПТ СБ НД
10:30 Дніпропетровськ - Котлярівка ЛАЗ-695Я Щоденно
10:30 Дніпропетровськ - Тернівка ІК-250М Щоденно
10:40 Дніпропетровськ - Запоріжжя 2 ІК-250 Щоденно
10:40 Дніпропетровськ - Топчино ЛАЗ-695 ПТ СБ
10:45 Дніпропетровськ - Новомосковськ МЕРСЕДЕС 7 Щоденно
10:45 Запоріжжя 1 - Кіровоград ІК-250 Щоденно
10:45 Кривий Ріг 1 - Харків 1 ІК-250М Щоденно
10:50 Кривий Ріг 1 - Славянськ ІК-250М Щоденно
10:55 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 2 МЕРСЕДЕС 9 Щоденно
10:55 Дніпропетровськ - Нікополь "ГАЗЕЛЬ" Щоденно
11:00 Дніпропетровськ - Павлоград ІК-250М ПН
11:00 Дніпропетровськ - Царичанка ЛАЗ-695Я Щоденно
11:00 Дніпропетровськ - Чернівці ІК-250 М Щоденно
11:00 Дніпропетровськ - Солоне IVECA 5 Щоденно ВТ
11:00 Дніпропетровськ - Військове ЛАЗ-695Я Щоденно
11:00 Дніпропетровськ - Хуторське ЛІАЗ-КАМАЗ Щоденно
11:05 Дніпропетровськ - Євдокієвка ЛАЗ-699 ПТ СБ НД
11:15 Нікополь - Харків 1 ІК-250М Щоденно
11:15 Дніпропетровськ - Інгулець ІК-250М Щоденно
11:15 Дніпропетровськ - Першотравенськ ЛАЗ-699 Щоденно
11:20 Дніпропетровськ - Нехвороща ІК-250 Щоденно
11:30 Дніпропетровськ - Маломихайлівка 2 ЛАЗ-695Я Щоденно
11:30 Дніпропетровськ - Нікополь "ГАЗЕЛЬ" Щоденно
11:30 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 2 МЕРСЕДЕС 9 Щоденно
11:30 Дніпропетровськ - Малозахар'їно ЛАЗ-695Я СР ПТ СБ НД
11:30 Дніпропетровськ - Новомосковськ МЕРСЕДЕС 20 Щоденно
11:30 Дніпропетровськ - Пролетарське ЛАЗ-695 ПТ СБ НД
11:30 Жовті Води - Бердянськ ІК-250М Щоденно
11:40 Дніпропетровськ - Орловщина IVECO Щоденно
11:40 Дніпропетровськ - Нікольське ЛАЗ-695 СБ НД
11:40 Дніпропетровськ - Марганець "ГАЗЕЛЬ 2" Щоденно
11:40 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 1 ІК-250М Щоденно ПТ
11:45 Дніпропетровськ - Павлоград "ГАЗЕЛЬ 2" ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
11:45 Світловодськ - Запоріжжя 1 ІК-250 ПТ НД
11:45 Харків 1 - Нова Каховка ІК-250М Щоденно
11:45 Дніпропетровськ - Павлоград ІК-250 ПН

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране