Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Дніпропетровськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
11:50 Дніпропетровськ - Новомосковськ IVECO Щоденно
11:50 Дніпропетровськ - Топчино ЛАЗ-699 Щоденно
11:50 Дніпропетровськ - Васильївка ЛАЗ-695Я Щоденно
11:55 Дніпропетровськ - Павлоград ІК-250 ПН
12:00 Дніпропетровськ - Олександрополь ЛАЗ-695Я Щоденно
12:00 Дніпропетровськ - Верхньодніпровськ ЛАЗ-697 ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ
12:00 Дніпропетровськ - Магдалинівка "ГАЗЕЛЬ 16" Щоденно
12:00 Дніпропетровськ - Пристань ЛАЗ-697 НД
12:00 Донецьк 3 - Київ 1 МЕРСЕДЕС 1 Щоденно
12:00 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 2 МЕРСЕДЕС 9 Щоденно
12:00 Дніпропетровськ - Орловка ЛАЗ-695Я Щоденно
12:05 Дніпропетровськ - Маївка ІК-260 Щоденно
12:05 Дніпропетровськ - Харків 1 МЕРСЕДЕС 2 Щоденно
12:10 Дніпропетровськ - Новомосковськ МЕРСЕДЕС 9 Щоденно
12:10 Дніпропетровськ - Сніжне ІК-250М Через день
12:20 Дніпропетровськ - Черкаське ЛІАЗ-КАМАЗ Щоденно
12:20 Дніпропетровськ - Лозова ЛАЗ-699Н Щоденно
12:20 Кривий Ріг 1 - Суми ІК-250М Щоденно
12:30 Дніпропетровськ - Царичанка ГАЗЕЛЬ Щоденно
12:30 Дніпропетровськ - Бабайківка ЛАЗ-699 ПН СБ
12:30 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 1 ІК-250 Щоденно
12:30 Дніпропетровськ - Жовті Води ІК-260М Щоденно
12:30 Дніпропетровськ - Нікополь "ГАЗЕЛЬ" Щоденно
12:30 Дніпропетровськ - Павлоград ІК-250М Щоденно
12:35 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 2 МЕРСЕДЕС 9 Щоденно
12:40 Кривий Ріг 1 - Бердянськ ІК-250М Щоденно
12:40 Дніпропетровськ - Першотравенка ЛІАЗ-КМЗ-М Щоденно
12:45 Дніпропетровськ - Акимівка ЛАЗ-695Я Щоденно
12:50 Жовті Води - Харків 1 ІК-250М Щоденно
12:50 Дніпропетровськ - Першотравенськ ІК-250М Щоденно
12:55 Дніпропетровськ - Новомосковськ МЕРСЕДЕС 7 Щоденно
12:55 Харків 1 - Кривий Ріг 1 ІК-250М Через день
13:00 Дніпропетровськ - Антоновка ЛАЗ-695Я Щоденно
13:00 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 2 МЕРСЕДЕС 9 Щоденно
13:00 Дніпропетровськ - Орджонікідзе "ГАЗЕЛЬ 2" СБ
13:00 Дніпропетровськ - Орджонікідзе ІК-250М ПН ВТ СР ЧТ ПТ
13:00 Дніпропетровськ - Олександрія ІК-250М Щоденно
13:00 Дніпропетровськ - Нікополь IVECA 1 СБ
13:00 Дніпропетровськ - Сурсько-Михайлівка ЛАЗ-695Я Щоденно
13:00 Дніпропетровськ - Євдокієвка ЛАЗ-699 ПН ВТ СР
13:05 Дніпропетровськ - Петриківка ЛАЗ-695Я Щоденно

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране