Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Дніпропетровськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
13:10 Дніпропетровськ - Х. Губиниха ІК-280 Щоденно
13:10 Дніпропетровськ - Петриківка "ГАЗЕЛЬ1" Щоденно
13:15 Дніпропетровськ - Сахновщина ЛАЗ-697 ПТ СБ НД ПН
13:15 Дніпропетровськ - Токмак ІК-250 Щоденно
13:20 Дніпропетровськ - Петропавлівка ІК-250М Щоденно
13:20 Дніпропетровськ - Марганець ІК-250М Щоденно
13:25 Дніпропетровськ - Миколаїв ІК-250М Через день
13:25 Донецьк - Київ 1 МЕРСЕДЕС 1 Щоденно
13:25 Дніпропетровськ - Запоріжжя 1 "ГАЗЕЛЬ" Щоденно
13:25 Дніпропетровськ - Миколаїв ХЮНДАЙ Через день
13:30 Дніпропетровськ - Марганець "ГАЗЕЛЬ 3"
13:30 Дніпропетровськ - Пашена Балка ЛАЗ-695Я Щоденно
13:30 Дніпропетровськ - Магдалинівка ЛАЗ-695 Щоденно
13:30 Дніпропетровськ - Донецьк 3 ІК-250М ПН ВТ ЧТ ПТ СБ НД
13:30 Дніпропетровськ - Царичанка ЛАЗ-699 Щоденно
13:30 Дніпропетровськ - Терни ІК-250 Щоденно
13:30 Дніпропетровськ - Севастополь МЕРСЕДЕС Через день
13:30 Дніпропетровськ - Солоний Лиман ІКАРУС-250Ж Щоденно
13:30 Харків 1 - Нікополь ІК-250М Щоденно
13:30 Дніпропетровськ - Солоне IVECA 5 Щоденно ВТ
13:40 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 2 МЕРСЕДЕС 9 Щоденно
13:40 Дніпропетровськ - Новомосковськ МЕРСЕДЕС 20 Щоденно
13:40 Дніпропетровськ - Солоне ЛАЗ-695Я ВТ ЧТ
13:45 Нова Каховка - Харків 1 ІК-250М Щоденно
13:50 Дніпропетровськ - Апостолово ІК-250М ПТ ПН
13:50 Дніпропетровськ - Покровське ІК-250М Щоденно
13:50 Дніпропетровськ - Магдалинівка "ГАЗЕЛЬ" ПН ВТ СР ЧТ ПТ
13:50 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 1 "ГАЗЕЛЬ 5" Щоденно
13:55 Дніпропетровськ - Першотравенськ "ГАЗЕЛЬ 5" Щоденно
13:55 Дніпропетровськ - Кременчук ЛАЗ-697 ПТ СБ НД
14:00 Дніпропетровськ - Новомарьївка ЛАЗ-695Я ПН ВТ ЧТ ПТ СБ НД
14:00 Дніпропетровськ - Юрьївка ЛАЗ-695Я Щоденно
14:00 Дніпропетровськ - Кіровоград ІК-250М Щоденно
14:00 Дніпропетровськ - Новомосковськ МЕРСЕДЕС 9 Щоденно
14:00 Дніпропетровськ - Нікольське ЛАЗ-695 ПН ВТ СР ЧТ
14:00 Дніпропетровськ - Нікополь МЕРСЕДЕС Щоденно
14:00 Дніпропетровськ - Гуляй Поле ІК-250М ПТ НД
14:00 Дніпропетровськ - Марганець "ГАЗЕЛЬ"
14:10 Дніпропетровськ - Межева ІК-250 ПТ
14:10 Дніпропетровськ - Васильковка ЛАЗ-699 ПН
14:10 Дніпропетровськ - Межева ІК-250 ПН ВТ СР ЧТ СБ НД

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране