Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Дніпропетровськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
14:15 Дніпропетровськ - Солоне ЛАЗ-695Я Щоденно
14:15 Дніпропетровськ - Царичанка "ГАЗЕЛЬ" Щоденно
14:20 Дніпропетровськ - Новомосковськ IVECO Щоденно
14:20 Дніпропетровськ - Інгулець ІК-250М Щоденно
14:20 Дніпропетровськ - Приморськ ІК-250М ПН ПТ НД
14:20 Дніпропетровськ - Китайгород ПАЗ-672 ПН
14:30 Дніпропетровськ - Бузовка ІК-256 Щоденно
14:30 Дніпропетровськ - Марганець "ГАЗЕЛЬ 2" Щоденно
14:30 Дніпропетровськ - Нікополь "ГАЗЕЛЬ" Щоденно
14:30 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 2 МЕРСЕДЕС 9 Щоденно
14:30 Дніпропетровськ - Петриківка ЛАЗ-697Ж
14:35 Дніпропетровськ - Нікополь "ГАЗЕЛЬ"
14:35 Дніпропетровськ - Пристань ЛАЗ-697 Щоденно
14:40 Дніпропетровськ - Тернівка ІК-250М Щоденно
14:45 Дніпропетровськ - Полтава ІК-250М Щоденно
14:50 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 2 МЕРСЕДЕС 9 Щоденно
14:50 Дніпропетровськ - Пісчанка ІК-280 Щоденно
14:50 Дніпропетровськ - Камінка Дніпровська ІК-250М Щоденно
14:50 Харків 1 - Жовті Води ІК-250М Щоденно
14:55 Дніпропетровськ - Орловщина IVECO Щоденно
14:55 Дніпропетровськ - Маріуполь ЛАЗ-699 Щоденно
15:00 Дніпропетровськ - Кобеляки ЛАЗ-697 Щоденно
15:00 Дніпропетровськ - Орджонікідзе ІК-250М Щоденно
15:00 Дніпропетровськ - Петропавлівка ЛАЗ-699 Щоденно
15:00 Дніпропетровськ - Юрьевка "ГАЗЕЛЬ2" Щоденно
15:00 Дніпропетровськ - Покровське ЛАЗ-699 ПТ
15:05 Запоріжжя 1 - Кременчук ІК-250 Щоденно
15:10 Дніпропетровськ - Гупалівка ІК-250
15:10 Дніпропетровськ - Орлик ЛАЗ-695Я Щоденно
15:10 Шахтерськ - Кривий Ріг 1 ІК-250М Через день
15:15 Дніпропетровськ - Новомосковськ МЕРСЕДЕС 7 Щоденно
15:15 Київ 1 - Донецьк МЕРСЕДЕС 1 Щоденно
15:20 Дніпропетровськ - Запоріжжя 2 МЕРСЕДЕС 3 Щоденно
15:20 Дніпропетровськ - Нікополь ІК-250
15:20 Дніпропетровськ - Гаркушино ЛАЗ-695Я Щоденно
15:20 Дніпропетровськ - Краматорськ ІК-250М Щоденно
15:30 Дніпропетровськ - Запоріжжя 1 IVECA 1
15:30 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 2 МЕРСЕДЕС 9 Щоденно
15:30 Дніпропетровськ - Полтава ІК-250М ПН СР ЧТ ПТ СБ НД
15:30 Дніпропетровськ - Нікополь "ГАЗЕЛЬ 18" Щоденно
15:30 Дніпропетровськ - Петриківка МЕРСЕДЕС 7 Щоденно

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране