Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Дніпропетровськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
15:30 Дніпропетровськ - Полтава МЕРСЕДЕС 20 ВТ
15:30 Дніпропетровськ - Першотравенськ ІК-250
15:35 Дніпропетровськ - Петриківка ЛАЗ-697Ж
15:35 Київ 1 - Запоріжжя 1 МІЦУБІСІ Щоденно
15:40 Дніпропетровськ - Топчино МЕРСЕДЕС 2 ЧТ ПТ НД
15:40 Дніпропетровськ - Першотравенськ ІК-250М Щоденно
15:40 Дніпропетровськ - Нікополь ІК-250М
15:40 Славянськ - Кривий Ріг 1 ІК-250М Щоденно
15:45 Дніпропетровськ - Черкаське ЛІАЗ-КАМАЗ Щоденно
15:50 Дніпропетровськ - Новомосковськ IVECO Щоденно
16:00 Кривий Ріг 1 - Харків 1 ІК-250М Щоденно
16:00 Дніпропетровськ - Маячка ЛАЗ-699 ПТ
16:00 Дніпропетровськ - Світловодськ "ГАЗЕЛЬ" Щоденно
16:00 Миргород - Нікополь ІК-250М Щоденно
16:00 Дніпропетровськ - Маячка ЛАЗ-699 ПН ВТ СР ЧТ СБ НД
16:00 Дніпропетровськ - Малокалиновка "ГАЗЕЛЬ 5" Щоденно
16:05 Дніпропетровськ - Артемовск ІК-250М ПТ НД
16:05 Дніпропетровськ - Комсомольск ІК-250 Щоденно
16:05 Дніпропетровськ - Красна Поляна ЛАЗ 695Н ПТ НД
16:05 Бердянськ - Кривий Ріг 1 ІК-250М Через день
16:10 Кіровоград - Запоріжжя 1 ІК-250 Щоденно
16:15 Дніпропетровськ - Нікополь "ГАЗЕЛЬ"
16:20 Дніпропетровськ - Пашена Балка ЛАЗ-695Я ПТ
16:20 Дніпропетровськ - Сурсько-Михайлівка ЛАЗ-695Я Щоденно
16:20 Горлівка - Дніпродзержинськ 1 ІК-250М Через день
16:20 Дніпропетровськ - Кобеляки ІК-250А ПН ПТ СБ НД
16:20 Дніпропетровськ - Личково ЛАЗ-699 Четные ПТ СБ НД
16:30 Дніпропетровськ - Васильковка ЛАЗ-699 ПТ
16:30 Дніпропетровськ - Хуторське ЛІАЗ-КАМАЗ Щоденно
16:30 Дніпропетровськ - Новомосковськ IVECO Щоденно
16:30 Дніпропетровськ - Нікополь "ГАЗЕЛЬ" Щоденно
16:30 Дніпропетровськ - Єленівка ІК-260 ПТ НД
16:30 Дніпропетровськ - Царичанка ЛАЗ-695Я Щоденно
16:30 Київ 1 - Донецьк 3 МЕРСЕДЕС 1 Щоденно
16:35 Дніпропетровськ - Солоне IVECA 5 Щоденно ВТ
16:35 Дніпропетровськ - Новоподкряж ЛАЗ-695Я ПТ
16:35 Дніпропетровськ - Жовтневое ЛАЗ-699 ПТ
16:35 Дніпропетровськ - Бердянськ ІК-250М Щоденно
16:35 Дніпропетровськ - Петриківка ЛАЗ-695Я ПТ
16:40 Дніпропетровськ - Павлоград ІК-250М ПТ
16:40 Дніпропетровськ - Павлоград "ГАЗЕЛЬ" ПН ВТ СР ЧТ СБ НД

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране