Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Дніпропетровськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
16:40 Дніпропетровськ - Полтава IVECA 4 Щоденно
16:45 Дніпропетровськ - Царичанка ЛАЗ-695Я
16:50 Харків 1 - Кривий Ріг 1 ІК-250М Щоденно
16:50 Дніпропетровськ - Новомосковськ МЕРСЕДЕС Щоденно
16:50 Дніпропетровськ - Першотравенськ ІК-250
17:00 Дніпропетровськ - Заплавка ІК-250 Щоденно
17:00 Дніпропетровськ - Військове ЛАЗ-695Я Щоденно
17:00 Дніпропетровськ - Першотравенськ ІК-250 Щоденно
17:00 Дніпропетровськ - Радянське ЛАЗ-695Я ПТ СБ НД
17:00 Дніпропетровськ - Новомосковськ МЕРСЕДЕС 9 Щоденно
17:00 Дніпропетровськ - Нікополь "ГАЗЕЛЬ" Щоденно
17:10 Дніпропетровськ - Заплавка ЛАЗ-697Ж
17:10 Дніпропетровськ - Першотравенськ ІК-250
17:10 Дніпропетровськ - Х. Губиниха ІК-280 Щоденно
17:10 Бердянськ - Жовті Води ІК-250М Щоденно
17:10 Дніпропетровськ - Котлярівка ЛАЗ-695Я ПТ НД
17:10 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 2 МЕРСЕДЕС 9 Щоденно
17:20 Дніпропетровськ - Новомосковськ МЕРСЕДЕС 7 Щоденно
17:25 Дніпропетровськ - Тарасовка ЛАЗ-697 СР ПТ СБ
17:30 Дніпропетровськ - Маломихайлівка 2 ЛАЗ-695 Щоденно
17:30 Дніпропетровськ - Бабайківка ЛАЗ-699 ПТ НД
17:30 Дніпропетровськ - Першотравенка ЛІАЗ-КМЗ-М Щоденно
17:30 Дніпропетровськ - Орджонікідзе ІК-250 ПТ НД
17:30 Дніпропетровськ - Харків 1 ІК-250 Щоденно
17:30 Дніпропетровськ - Орджонікідзе "ГАЗЕЛЬ 3" ПН ВТ СР ЧТ
17:30 Дніпропетровськ - Нікольське ЛАЗ-695 ПТ СБ НД
17:35 Дніпропетровськ - Марганець ІК-250М ПН ВТ СР ЧТ ПТ НД
17:35 Дніпропетровськ - Тернівка "ГАЗЕЛЬ" ПН ВТ СР
17:35 Дніпропетровськ - Тернівка ЛАЗ-699 ЧТ ПТ СБ НД
17:35 Дніпропетровськ - Запоріжжя 2 ІК-250 Щоденно
17:40 Дніпропетровськ - Орловщина IVECO Щоденно
17:40 Дніпропетровськ - Царичанка ЛАЗ-697Ж ПТ НД
17:40 Дніпропетровськ - Кам. Зубиловка "ГАЗЕЛЬ1" Щоденно
17:40 Дніпропетровськ - Ликнеп ЛАЗ-695Я ПТ СБ НД
17:50 Дніпропетровськ - Пролетарское ЛАЗ-695 Щоденно
17:50 Дніпропетровськ - Веселе ЛАЗ-695Я Щоденно
17:55 Дніпропетровськ - Євдокієвка ЛАЗ-699 ЧТПТСБНД
17:55 Дніпропетровськ - Кривий Ріг 1 МЕРСЕДЕС 4 Щоденно
18:00 Дніпропетровськ - Китайгород ПАЗ-672 ПТ СБ НД
18:00 Дніпропетровськ - Нікополь ІК-250М Щоденно
18:00 Дніпропетровськ - Антонівка ЛАЗ-695Я ПТ СБ НД

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране