Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Донецьк
 Автостанція №3
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
07:55 Донецьк - Дзержинськ ІК-250 Щоденно
07:55 Донецьк - Святогорськ МЕРСЕДЕС 14 Щоденно
08:00 Донецьк - Селідово ІВЕКО-19 Щоденно
08:00 Донецьк - Добропілля МЕРСЕДЕС-17 Щоденно
08:00 Комсомольское - Святогорськ ІК-250 Щоденно
08:00 Донецьк - Дебальцево ПАЗ-23 Щоденно
08:05 Донецьк - Димитрово ІК-250 Щоденно
08:05 Донецьк - Славянськ БОГДАН 27 Щоденно
08:10 Донецьк - Горняк ГАЗЕЛЬ 12 ЧТ Щоденно
08:15 Донецьк - Славянськ БАЗ А-079 Щоденно
08:15 Донецьк - Новогродовка ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
08:15 Донецьк - Красноармійськ ЕТАЛОН Щоденно
08:20 Донецьк - Полтава БОГДАН СБ НД ПН
08:25 Донецьк - Славянськ МЕРСЕДЕС-15 Щоденно
08:25 Донецьк - Дзержинськ ІК-250 Щоденно
08:25 Донецьк - Ростов ІК-250 Через день
08:30 Сідово - Луганськ ЛАЗ-699 Через день
08:30 Донецьк - Димитрово ГАЗЕЛЬ-13 Щоденно
08:30 Шахтерск - Кривий Ріг ІК-250 Через день
08:30 Донецьк - Артемівськ ІК-250 Щоденно
08:30 Новоазовск - Луганськ СЕТРА-1828 Через день
08:35 Донецьк - Добропілля БОГДАН 27 Щоденно
08:35 Донецьк - Славянськ ГАЗ-3221 Щоденно
08:40 Сніжне - Дніпропетровськ МЕРСЕДЕС-17 Щоденно
08:40 Сніжне - Славянськ ФОРД-13 Щоденно
08:40 Донецьк - Горняк ЕТАЛОН21 Щоденно
08:40 Донецьк - Селідово ГАЗЕЛЬ 12 ПТ СБ НД ПН
08:45 Донецьк - Дебальцево ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
08:45 Донецьк - Світлодарськ БОГДАН 27 Щоденно
08:45 Сніжне - Харків МЕРСЕДЕС-48 Через день
08:47 Донецьк - Дзержинськ ЛАЗ-699 Щоденно
08:50 Донецьк - Красноармійськ ФОЛЬЦ 18 Щоденно
09:00 Донецьк - Кураховка ІК-256 Щоденно
09:00 Комсомольское - Святогорськ ЛАЗ 699 39 ПТ СБ НД ПН
09:00 Донецьк - Червоний Лиман ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
09:00 Донецьк - Олександрівка ІВЕКО-18 Щоденно
09:00 Донецьк - Попасна ІК-250 Щоденно
09:00 Донецьк - Селідово ПАЗ-672-22 Щоденно

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране