Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Донецьк
 Автостанція №3
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
09:00 Донецьк - Артемівськ ІК-250 Щоденно
09:05 Донецьк - Дніпропетровськ ЛАЗ 699 39 Щоденно
09:10 Донецьк - Красноармійськ ГАЗЕЛЬ-13 Щоденно
09:10 Донецьк - Дзержинськ МЕРСЕДЕС-18 Щоденно
09:10 Донецьк - Святогорськ ГАЗ-3221 Щоденно
09:10 Донецьк - Суми МАН Через день
09:10 Донецьк - Суми МІЦУБІСІ26 Через день
09:15 Донецьк - Селідово ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
09:15 Олександрівка - Горлівка ЕТАЛОН СР Щоденно
09:15 Донецьк - Світлодарськ ПАЗ-23 Щоденно
09:20 Донецьк - Добропілля ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
09:20 Донецьк - Кураховка ЛАЗ-699-41 Щоденно
09:20 Донецьк - Димитров БАЗ25 Щоденно
09:25 Донецьк - Дніпропетровськ МЕРСЕДЕС-15 Щоденно
09:30 Донецьк - Краматорськ ГАЗЕЛЬ-13 Щоденно
09:30 Донецьк - Селідово ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
09:30 Донецьк - Луганськ ЛАЗ 699 39 Щоденно
09:30 Донецьк - Лисичанськ ІК-250 Щоденно
09:40 Донецьк - Красноармійськ ІК-251 Щоденно
09:40 Донецьк - Славянськ ЕТАЛОН Щоденно
09:45 Донецьк - Кураховка ФОРД-12 Щоденно
09:45 Донецьк - Білозерськ ГАЗЕЛЬ-13 Щоденно
09:50 Донецьк - Соледар ІК-250 Щоденно
09:50 Донецьк - Святогорськ МЕРСЕДЕС-18 Щоденно
09:50 Маріуполь - Полтава МЕРСЕДЕС-46 Щоденно
09:55 Донецьк - Курськ ІВЕКО-42 Через день
09:55 Горлівка - Димитрово ГАЗЕЛЬ 12 ПТ СБ НД ПН
09:55 Донецьк - Димитрово ГАЗЕЛЬ 12 ВТ СР ЧТ
09:55 Донецьк - Новогродовка ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
09:55 Донецьк - Курськ ІК-250 Через день
10:00 Донецьк - Красноармійськ БАЗ25 Через день
10:00 Донецьк - Дзержинськ ІК-250 Щоденно
10:00 Донецьк - Очеретино ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
10:00 Донецьк - Дебальцево ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
10:00 Донецьк - Красноармійськ ПАЗ-3205(М) Через день
10:05 Донецьк - Славянськ ГАЗЕЛЬ-14 Щоденно
10:10 Горлівка - Дніпродзержинськ МЕРСЕДЕС-18 Через день
10:10 Донецьк - Святогорськ ІК-251 Щоденно

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране