Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Донецьк
 Автостанція №3
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
10:15 Донецьк - Селідово ІВЕКО-19 Щоденно
10:15 Донецьк - Горняк ФОРД-17 Щоденно
10:20 Донецьк - Олександрівка ІК-250 Щоденно
10:25 Горлівка - Дніпродзержинськ ІК-250 Через день
10:30 Донецьк - Славянськ РУТА Щоденно
10:30 Донецьк - Красне ПАЗ-672-24 Щоденно
10:30 Донецьк - Горняк ЛАЗ-695 Щоденно
10:35 Донецьк - Червоний Промінь ІК-250 Щоденно
10:35 Донецьк - Димитров ГАЗЕЛЬ-16 Щоденно
10:40 Донецьк - Селідово ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
10:40 Донецьк - Водяне МЕРСЕДЕС-15 НД Щоденно
10:45 Донецьк - Горняк ГАЗЕЛЬ 12 ЧТ Щоденно
10:45 Сніжне - Дніпропетровськ ЛАЗ-699 Щоденно
10:50 Донецьк - Луганськ МАН Щоденно
10:55 Донецьк - Селідово ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
10:55 Донецьк - Красноармійськ ГАЗЕЛЬ-13 Щоденно
11:00 Донецьк - Добропілля ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
11:00 Донецьк - Артемівськ ГАЗ-3221 Щоденно
11:00 Донецьк - Дзержинськ ІК-250 Щоденно
11:00 Донецьк - Миронівка ГАЗЕЛЬ-13 Щоденно
11:00 Донецьк - Славянськ ГАЗ-3221 Щоденно
11:05 Донецьк - Красноармійськ ЕТАЛОН Щоденно
11:05 Донецьк - Селідово ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
11:05 Донецьк - Димитрово ГАЗЕЛЬ-13 Щоденно
11:15 Донецьк - ка ГАЗ-3221 Щоденно
11:20 Донецьк - Новодонецьк ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
11:20 Донецьк - Кураховка ФОРД-16 Щоденно
11:25 Донецьк - Селідово ІК-250 Щоденно
11:25 Донецьк - Красноармійськ БОГДАН 26 Щоденно
11:25 Дніпропетровськ - Сніжне МЕРСЕДЕС-17 Щоденно
11:30 Донецьк - Артемівськ ІК-250 Щоденно
11:30 Донецьк - Святогорськ ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
11:30 Донецьк - Львів МЕРСЕДЕС-46 Через день
11:40 Донецьк - Дебальцево ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
11:40 Донецьк - Димитрово ІК-250 Щоденно
11:40 Донецьк - Дзержинськ ІВЕКО-18 Щоденно
11:40 Донецьк - Селідово ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
11:45 Донецьк - Славянськ ГАЗ-3221 Щоденно

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране