Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Таблиця відстаней Курси валют Іменини
Троллейбуси Києва Телефони Автомобильні номери Каталог статей
Трамваї Києва            
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Донецьк
 Автостанція №3
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
11:50 Донецьк - Кураховка ЛАЗ-695 Щоденно
11:50 Сідово - Стаханов ЛАЗ-699 Щоденно
12:00 Донецьк - Дружковка ГАЗЕЛЬ-13 Щоденно
12:00 Донецьк - Червоний Лиман ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
12:00 Донецьк - Селідово ПАЗ-672-20 Щоденно
12:00 Донецьк - Первомайск ЛАЗ-699 Щоденно
12:00 Донецьк - Красноармійськ ФОЛЬЦ 18 Щоденно
12:05 Донецьк - Димитрово ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
12:05 Донецьк - Дзержинськ ІК-250 Щоденно
12:10 Донецьк - Дніпропетровськ ФОРД-16 Щоденно
12:15 Луганськ - Дніпропетровськ ІК-250 Через день
12:20 Донецьк - Славянськ РУТА Щоденно
12:20 Донецьк - Горняк ФОРД-17 ПТ СБ НД
12:20 Донецьк - Родинское ІК-250 ПТ СБ ПН
12:25 Донецьк - Білозерськ ГАЗЕЛЬ-16 Щоденно
12:30 Донецьк - Дзержинськ ІК-250 Щоденно
12:30 Донецьк - Новогродовка ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
12:30 Донецьк - Ровеньки БАЗ А-079 Щоденно
12:30 Донецьк - Димитрово РУТА Щоденно
12:35 Донецьк - Сєвєродонецьк ІК-250 Щоденно
12:35 Донецьк - Ізюм СКАНІЯ НД Щоденно
12:35 Донецьк - Славянськ РУТА Щоденно
12:40 Донецьк - Селідово ПАЗ-672-22 Щоденно
12:45 Донецьк - Білозерськ ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
12:50 Донецьк - Красноармійськ БАЗ СР Щоденно
12:55 Донецьк - Селідово ГАЗ-3221 Щоденно
13:00 Донецьк - Дніпропетровськ МЕРСЕДЕС-18 Щоденно
13:00 Донецьк - Дебальцево ПАЗ-23 Щоденно
13:00 Донецьк - Горняк ЕТАЛОН21 Щоденно
13:00 Донецьк - Красноармійськ ГАЗЕЛЬ-13 Щоденно
13:00 Донецьк - Артемівськ ІК-250 Щоденно
13:00 Донецьк - Дзержинськ МЕРСЕДЕС-18 Щоденно
13:05 Донецьк - С. Добропілля РЕНО-15 НД Щоденно
13:05 Донецьк - Димитрово ІК-250 Щоденно
13:05 Донецьк - Славянськ ЕТАЛОН-28 Щоденно
13:15 Запорожье - Луганськ ІК-250 Через день
13:15 Донецьк - Кременна БОГДАН Щоденно
13:15 Донецьк - Святогорськ БОГДАН 26 Щоденно

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране