Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Донецьк
 Автостанція №3
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
11:50 Донецьк - Кураховка ЛАЗ-695 Щоденно
11:50 Сідово - Стаханов ЛАЗ-699 Щоденно
12:00 Донецьк - Дружковка ГАЗЕЛЬ-13 Щоденно
12:00 Донецьк - Червоний Лиман ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
12:00 Донецьк - Селідово ПАЗ-672-20 Щоденно
12:00 Донецьк - Первомайск ЛАЗ-699 Щоденно
12:00 Донецьк - Красноармійськ ФОЛЬЦ 18 Щоденно
12:05 Донецьк - Димитрово ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
12:05 Донецьк - Дзержинськ ІК-250 Щоденно
12:10 Донецьк - Дніпропетровськ ФОРД-16 Щоденно
12:15 Луганськ - Дніпропетровськ ІК-250 Через день
12:20 Донецьк - Славянськ РУТА Щоденно
12:20 Донецьк - Горняк ФОРД-17 ПТ СБ НД
12:20 Донецьк - Родинское ІК-250 ПТ СБ ПН
12:25 Донецьк - Білозерськ ГАЗЕЛЬ-16 Щоденно
12:30 Донецьк - Дзержинськ ІК-250 Щоденно
12:30 Донецьк - Новогродовка ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
12:30 Донецьк - Ровеньки БАЗ А-079 Щоденно
12:30 Донецьк - Димитрово РУТА Щоденно
12:35 Донецьк - Сєвєродонецьк ІК-250 Щоденно
12:35 Донецьк - Ізюм СКАНІЯ НД Щоденно
12:35 Донецьк - Славянськ РУТА Щоденно
12:40 Донецьк - Селідово ПАЗ-672-22 Щоденно
12:45 Донецьк - Білозерськ ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
12:50 Донецьк - Красноармійськ БАЗ СР Щоденно
12:55 Донецьк - Селідово ГАЗ-3221 Щоденно
13:00 Донецьк - Дніпропетровськ МЕРСЕДЕС-18 Щоденно
13:00 Донецьк - Дебальцево ПАЗ-23 Щоденно
13:00 Донецьк - Горняк ЕТАЛОН21 Щоденно
13:00 Донецьк - Красноармійськ ГАЗЕЛЬ-13 Щоденно
13:00 Донецьк - Артемівськ ІК-250 Щоденно
13:00 Донецьк - Дзержинськ МЕРСЕДЕС-18 Щоденно
13:05 Донецьк - С. Добропілля РЕНО-15 НД Щоденно
13:05 Донецьк - Димитрово ІК-250 Щоденно
13:05 Донецьк - Славянськ ЕТАЛОН-28 Щоденно
13:15 Запорожье - Луганськ ІК-250 Через день
13:15 Донецьк - Кременна БОГДАН Щоденно
13:15 Донецьк - Святогорськ БОГДАН 26 Щоденно

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране