Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Донецьк
 Автостанція №3
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
13:20 Донецьк - Кураховка ФОРД-12 Щоденно
13:25 Донецьк - Краматорськ ГАЗЕЛЬ-14 Щоденно
13:25 Донецьк - Олександрівка ІК-250 Щоденно
13:30 Донецьк - Красне ПАЗ-3205(М) Через день
13:30 Донецьк - Красне БАЗ25 Через день
13:30 Донецьк - Селідово ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
13:35 Донецьк - Славянськ ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
13:40 Донецьк - Попасна ІК-250 Щоденно
13:40 Донецьк - Свердловск МЕРСЕДЕС-26 Щоденно
13:45 Донецьк - Красноармійськ БАЗ-30 Щоденно
13:45 Донецьк - Ізюм ЛАЗ-699 Щоденно
13:50 Донецьк - Артемівськ ІК-250 Щоденно
13:55 Донецьк - Добропілля МЕРСЕДЕС-17 Щоденно
13:55 Донецьк - Дзержинськ ІК-250 Щоденно
13:55 Дніпропетровськ - Луганськ ІК-250 Через день
14:00 Донецьк - Дебальцево ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
14:00 Донецьк - Новогродовка ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
14:00 Донецьк - Дніпропетровськ ВОЛЬВО-57 Щоденно
14:00 Донецьк - Краматорськ ФОРД-13 Щоденно
14:10 Донецьк - Димитров БАЗ25 Щоденно
14:10 Запорожье - Святогорськ ІК-250 Через день
14:10 Донецьк - Селідово ГАЗЕЛЬ 12 ПТ СБ НД ПН
14:15 Донецьк - Славянськ БОГДАН 27 Щоденно
14:15 Донецьк - Дебальцево ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
14:20 Донецьк - Селідово ІВЕКО-19 Щоденно
14:20 Донецьк - Кураховка ЛАЗ-699-41 Щоденно
14:20 Донецьк - Світлодарськ БОГДАН 27 Щоденно
14:25 Донецьк - Сватово МЕРСЕДЕС-22 Щоденно
14:25 Мелитополь - Краматорськ ІК-250 ПТ СБ НД ПН
14:30 Донецьк - Дзержинськ ЛАЗ-699 Щоденно
14:30 Донецьк - Красноармійськ ІК-251 Щоденно
14:30 Донецьк - Стаханов ЕТАЛОН Щоденно
14:30 Донецьк - Очеретино ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
14:35 Донецьк - Славянськ МЕРСЕДЕС-15 Щоденно
14:35 Донецьк - Дніпропетровськ МЕРСЕДЕС-16 Щоденно
14:40 Донецьк - Селідово ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
14:40 Донецьк - Новодонецьк ЛАЗ-695 НД Щоденно
14:40 Донецьк - Ровеньки ГАЗЕЛЬ 12 СР Щоденно

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране