Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Донецьк
 Автостанція №3
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
16:05 Донецьк - Селідово ЛАЗ-699 Щоденно
16:05 Донецьк - Димитрово ГАЗЕЛЬ-13 Щоденно
16:10 Донецьк - Горняк ЛАЗ-695 Щоденно
16:10 Донецьк - Соледар ІК-250 Щоденно
16:10 Донецьк - Шахты ІК-250 Щоденно
16:10 Донецьк - Селідово ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
16:15 Донецьк - Олександрівка ІК-250 Щоденно
16:15 Донецьк - Святогорськ ІК-256 Щоденно
16:25 Донецьк - Горняк ФОРД-17 ПТ СБ НД
16:30 Донецьк - Червоний Лиман ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
16:30 Донецьк - Миронівка ГАЗЕЛЬ-13 Щоденно
16:30 Донецьк - Сєвєродонецьк ІК-250 Щоденно
16:40 Донецьк - Горняк ФОРД-17 Щоденно
16:40 Донецьк - Селідово ПАЗ-672-22 Щоденно
16:45 Донецьк - Луганськ МЕРСЕДЕС-15 Щоденно
16:45 Донецьк - Димитрово ІК-250 Щоденно
16:50 Донецьк - Харків ІК-250 Щоденно
16:50 Донецьк - Дзержинськ ІК-250 Щоденно
17:00 Донецьк - Красноармійськ БАЗ СР Щоденно
17:00 Донецьк - Свердловск БАЗ А-079 ПН ВТ Щоденно
17:00 Донецьк - Артемівськ ГАЗ-3221 Щоденно
17:05 Донецьк - Білозерськ ГАЗЕЛЬ-13 Щоденно
17:05 Донецьк - Селідово ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
17:10 Донецьк - Славянськ БОГДАН 27 Щоденно
17:10 Донецьк - Кураховка ЛАЗ-695 Щоденно
17:15 Донецьк - Дзержинськ ІВЕКО-18 Щоденно
17:15 Донецьк - Першотравенськ ЛАЗ-699 Щоденно
17:25 Донецьк - Селідово ІВЕКО-19 Щоденно
17:30 Донецьк - Краматорськ ГАЗЕЛЬ-13 Щоденно
17:30 Донецьк - Красноармійськ БАЗ-30 Щоденно
17:30 Донецьк - Одеса МЕРСЕДЕС-48 Щоденно
17:30 Донецьк - Кураховка ФОРД-12 Щоденно
17:30 Донецьк - Лисичанськ ІК-250 Щоденно
17:35 Донецьк - Димитрово ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
17:40 Донецьк - Новодонецьк БОГДАН 27 Щоденно
17:45 Донецьк - Новогродовка ГАЗЕЛЬ 12 Щоденно
17:45 Донецьк - Дружковка ГАЗЕЛЬ-13 Щоденно
17:45 Донецьк - Дебальцево ПАЗ-23 Щоденно

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране