Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Житомир
 Автостанція №2
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5  Наст.

Житомир, розклад автобусів, автостанція №2

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
05:05 Житомир - Щенієв ЛАЗ-695 Щоденно
05:15 Житомир - Глибочок ЛАЗ-695 Щоденно
05:15 Житомир - Ст. Майдан ЛАЗ-695 НД ПН
05:20 Житомир - Калинівка 1 ЛАЗ-695 Щоденно
05:20 Житомир - Н. Вигода ЛАЗ-695 Щоденно
05:30 Житомир - Бобрик ЛАЗ-695 Щоденно
05:40 Житомир - Ніконівка ЛАЗ-695 Щоденно
05:45 Житомир - Головенка ЛАЗ-695 Щоденно
05:50 Житомир - Слобідка ЛАЗ-695 Щоденно
06:00 Житомир - Тетеревський ЛАЗ-695 Щоденно
06:00 Житомир - Романів МЕРСЕДЕС-310 Щоденно
06:00 Житомир - Щербіни ЛАЗ-695 Щоденно
06:05 Житомир - Городище ЛАЗ-695 Щоденно
06:10 Житомир - Грушки ЛАЗ-695 Щоденно
06:15 Житомир - Турчиновка ЛАЗ-695 Щоденно
06:20 Житомир - Червоне ЛАЗ-695 Щоденно
06:20 Житомир - Торчин ЛАЗ-695 Щоденно
06:20 Житомир - Бобровський ЛАЗ-695 Щоденно
06:22 Житомир - Катеринівка ЛАЗ-695 Щоденно
06:30 Житомир - Романів ЛАЗ-695 Щоденно
06:30 Житомир - Малинівка 1 ЛАЗ-695 Щоденно
06:40 Житомир - Яроповичі ЛАЗ-695 Щоденно
06:40 Житомир - Ульянівка ЛАЗ-695 ЧТ ПТ СБ НД
06:40 Житомир - Рижки ЛАЗ-695 Щоденно
06:40 Житомир - Димарка ЛАЗ-695 Щоденно
06:50 Житомир - К. Івановичі ЛАЗ-695 Щоденно
06:50 Житомир - Н. Вигода ЛАЗ-695 Щоденно
07:00 Житомир - Ст. Майдан ЛАЗ-695 Щоденно
07:00 Житомир - Вереси ЛАЗ-695 Щоденно
07:10 Житомир - Кодня ЛАЗ-695 Щоденно
07:15 Житомир - Червоноармійськ ЛАЗ-695 Щоденно
07:15 Житомир - Калинівка 1 ЛАЗ-695 Щоденно
07:20 Житомир - Вереси ПАЗ-672 Щоденно
07:20 Житомир - Рудокопи ЛАЗ-695 Щоденно
07:25 Житомир - М. Коровинці ЛАЗ-695 Щоденно
07:30 Житомир - Торчин ЛАЗ-695 Щоденно
07:40 Житомир - Троянів ЛАЗ-695 ПТ СБ НД
07:40 Житомир - Вереси ЛАЗ-695 Щоденно
07:50 Житомир - Підгороднє МЕРСЕДЕС-310 Щоденно

Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране