Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Житомир
 Автостанція №2
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
14:05 Житомир - Майское ЛИАЗ-677 Щоденно
14:10 Житомир - Киянка ЛАЗ-695 Щоденно
14:15 Житомир - Вереси ПАЗ-672 Щоденно
14:20 Житомир - Торчин ЛАЗ-695 Щоденно
14:20 Житомир - Бердичев ПАЗ-672 ВТ ПТ СБ НД
14:30 Житомир - Катеринівка ЛАЗ-695 Щоденно
14:40 Житомир - Сколобов ЛАЗ-695 Щоденно
14:40 Житомир - М. Коровинці ЛАЗ-695 Щоденно
14:45 Житомир - Червоноармійськ ЛАЗ-695 Щоденно
14:45 Житомир - Підгороднє МЕРСЕДЕС-310 Щоденно
14:50 Житомир - Головенка ЛАЗ-695 Щоденно
14:50 Житомир - Вереси ЛАЗ-695 Щоденно
15:00 Житомир - Н. Вигода ЛАЗ-695 Щоденно
15:00 Житомир - Калинівка 1 ЛАЗ-695 Щоденно
15:00 Житомир - Грушки ЛАЗ-695 Щоденно
15:10 Житомир - Тетеревський ЛАЗ-695 Щоденно
15:15 Житомир - Рудокопи ЛАЗ-695 ЧТ ПТ СБ НД
15:20 Житомир - Малинівка 1 ЛАЗ-695 Щоденно
15:30 Житомир - Романів МЕРСЕДЕС-310 Щоденно
15:30 Житомир - Вереси ЛАЗ-695 Щоденно
15:30 Житомир - Слобідка ЛАЗ-695 Щоденно
15:30 Житомир - Левков ПАЗ-3205 Щоденно
15:30 Житомир - Яроповичі ЛАЗ-695 Щоденно
15:30 Житомир - Червоне ЛАЗ-695 Щоденно
15:40 Житомир - Ст. Майдан ЛАЗ-695 Щоденно
15:40 Житомир - Торчин ЛАЗ-695 Щоденно
15:50 Житомир - Бобровський ЛАЗ-695 Щоденно
16:00 Житомир - Вереси ПАЗ-672 Щоденно
16:00 Житомир - Димарка ЛАЗ-695 Щоденно
16:00 Житомир - Троянів ЛАЗ-695 ПТ СБ НД
16:05 Житомир - Підгороднє МЕРСЕДЕС-310 Щоденно
16:10 Житомир - Олізарівка ЛАЗ-695 Щоденно
16:15 Житомир - Рижки ЛАЗ-695 Щоденно
16:20 Житомир - К. Івановичі ЛАЗ-695 Щоденно
16:30 Житомир - Калинівка 1 ЛАЗ-695 Щоденно
16:30 Житомир - Вертокиевка ЛАЗ-695 Щоденно
16:40 Житомир - Вереси ЛАЗ-695 Щоденно
16:45 Житомир - Рад. Буда ЛАЗ-695 Щоденно
16:50 Житомир - Хажин МЕРСЕДЕС-310 Щоденно
16:50 Житомир - Н. Вигода ЛАЗ-695 Щоденно
16:50 Житомир - Щенієв ЛАЗ-695 Щоденно
17:00 Житомир - Димарка ПАЗ-672 Щоденно

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране