Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Житомир
 Автостанція №2
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
17:00 Житомир - Ульянівка ЛАЗ-695 ЧТ ПТ СБ НД
17:00 Житомир - Бобрик ЛАЗ-695 Щоденно
17:05 Житомир - Радомишль ЛАЗ-695 Щоденно
17:05 Житомир - Троща ЛАЗ-695 Щоденно
17:10 Житомир - Ніконівка ЛАЗ-695 Щоденно
17:20 Житомир - Вереси ЛАЗ-695 Щоденно
17:20 Житомир - Науменка ЛАЗ-695 Щоденно
17:20 Житомир - Ст. Рудня ЛАЗ-695 ЧТ НД
17:20 Житомир - Тетеревський ЛАЗ-695
17:20 Житомир - Ніконівка ГАЗЕЛЬ Щоденно
17:20 Житомир - Зел. Діброва ЛАЗ-695 ПН ВТ СР ПТ СБ
17:30 Житомир - Червоне ЛАЗ-695 Щоденно
17:30 Житомир - Димарка ЛАЗ-695 Щоденно
17:30 Житомир - Хижинці ФОРД-ТРАНЗИТ Щоденно
17:35 Житомир - Підгороднє МЕРСЕДЕС-310 Щоденно
17:40 Житомир - Кодня ЛАЗ-695 Щоденно
17:45 Житомир - Вереси ПАЗ-672 Щоденно
17:50 Житомир - Червоноармійськ ЛАЗ-695 НД
17:50 Житомир - Тетирка ЛАЗ-695 ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ
17:50 Житомир - Б. Коровинці ЛАЗ-695 Щоденно
18:00 Житомир - Щербіни ЛАЗ-695 ПТ СБ НД
18:00 Житомир - Бобровський ЛАЗ-695
18:00 Житомир - Котельня ЛАЗ-695 Щоденно
18:00 Житомир - Сосновка ЛАЗ-695 Щоденно
18:00 Житомир - Калинівка 1 ЛАЗ-695 Щоденно
18:00 Житомир - Добринь ЛАЗ-695 Щоденно
18:05 Житомир - Покостовка ЛАЗ-695 Щоденно
18:05 Житомир - Н. Сали ЛАЗ-695 Щоденно
18:20 Житомир - Биковка ЛАЗ-695 Щоденно
18:20 Житомир - Давидівка ЛАЗ-695 Щоденно
18:20 Житомир - Вереси ЛАЗ-695 Щоденно
18:20 Житомир - Городище ЛАЗ-695 Щоденно
18:30 Житомир - Грушки ЛАЗ-695 Щоденно
18:40 Житомир - Калинівка 1 ЛАЗ-695 Щоденно
18:40 Житомир - Н. Вигода ЛАЗ-695 Щоденно
18:40 Житомир - Головенка ЛАЗ-695 Щоденно
18:50 Житомир - Олізарівка ЛАЗ-695 Щоденно
18:50 Житомир - Червоне ЛАЗ-695 Щоденно
18:50 Житомир - Торчин ЛАЗ-695 Щоденно
18:55 Житомир - Підгороднє МЕРСЕДЕС-310 Щоденно
19:05 Житомир - Бердичев ПАЗ-672 ПТ
19:20 Житомир - Свидя ЛАЗ-695 Щоденно

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране