Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Київ
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5  Наст.

Київ, розклад автобусів, автостанція №1
Автовокзал "Центральний", тел. (044) 525-04-92

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
05:11 Чорном.Коса Бориспіль Щоденно
05:40 Рибаківка Житомир ПТ
05:45 Київ Миколаїв Щоденно
06:00 Коблево Брест ПН, ЧТ, СБ
06:10 Коблево Мінськ Щоденно
06:10 Київ Б.Дністровськ Щоденно
06:30 Київ Полтава Щоденно
06:30 Київ Умань Щоденно
06:40 Київ Н.Волинський Щоденно
06:50 Київ Надлак ПН, ПТ, СБ, НД
07:00 Київ Новодністровськ Щоденно
07:00 Київ Одеса Щоденно
07:00 Київ Донецьк Щоденно
07:10 Бориспіль Львів Щоденно
07:10 Київ Новгород-Сіверський Щоденно
07:10 Київ Суми Щоденно
07:15 Київ Миколаїв Щоденно
07:20 Київ Харків Щоденно
07:25 Київ Умань Щоденно
07:30 Дніпропетровськ Прага ВТ, ПТ
07:30 Бориспіль Одеса Щоденно
07:30 Київ Прага ПН, ЧТ
07:30 Київ Карлови Вари СР, СБ, НД
07:40 Київ Бєлгород Щоденно
07:40 Київ Запоріжжя Щоденно
07:40 Київ Ободівка Щоденно
07:55 Ізмаїл Чернігів Щоденно
08:00 Київ Умань Щоденно
08:00 Київ Харків Щоденно
08:05 Київ Донецьк Щоденно
08:05 Київ Орел Через день
08:05 Київ Червоноград Через день
08:10 Київ Котовськ Щоденно
08:15 Київ Кам.Подільський Щоденно
08:30 Брест Миколаїв ПН, СР, СБ
08:40 Київ Умань Щоденно
08:40 Житомир Чернігів Щоденно
08:40 Київ Мог.Подільський Щоденно
08:45 Бориспіль Одеса Щоденно
08:50 Київ Миргород Щоденно
09:00 Київ Донецьк Щоденно
09:00 Київ Бершадь Щоденно
09:00 Київ Альхесирас СР
09:00 Київ Шепетівка Щоденно
09:00 Донецьк Малага ПТ
09:00 Баку Манхайм ВТ, ПТ
09:10 Київ Первомайськ Щоденно
09:15 Київ Кам.Подільський Щоденно
09:20 Київ Маньківка Щоденно
09:20 Київ Умань Щоденно
09:30 Київ Прага Щоденно крім СР та НД
09:35 Київ Тернопіль Щоденно
09:35 Київ Котовськ Щоденно
09:35 Київ Косів Щоденно
09:40 Київ Охтирка Щоденно
09:40 Київ Полтава ПН, СБ
Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране