Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Київ
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
09:40 Київ Мог.Подільський Щоденно
09:45 Київ Херсон Щоденно
09:50 Київ Славутич Щоденно
09:55 Київ Умань Щоденно
10:00 Київ Лондон ПТ
10:00 Київ Ярунь Щоденно
10:05 Київ Харків ПТ, НД
10:05 Київ Кіровоград Щоденно
10:05 Київ Харків ПН, СБ
10:05 Київ Хмільник Щоденно
10:15 Київ Первомайськ Щоденно
10:15 Бориспіль Одеса Щоденно
10:20 Київ Кам.Подільський Щоденно
10:25 Київ Котовськ Щоденно
10:30 Київ Нововолинськ Щоденно
10:30 Київ Ладижин Щоденно
10:50 Київ Лебедин Щоденно
11:00 Київ Львів Щоденно
11:00 Київ Харків Щоденно
11:00 Київ Генічеськ Щоденно
11:00 Київ Умань Щоденно
11:00 Київ Дніпропетровськ Щоденно
11:05 Київ Б.Дністровськ Щоденно
11:35 Київ Ульяновка Щоденно
11:45 Київ Ладижин Щоденно
11:45 Київ Кишинів Через день
11:50 Київ Вільшанка Щоденно
12:00 Київ Харків Щоденно
12:00 Київ Одеса Щоденно
12:05 Київ Бершадь Щоденно
12:15 Київ Умань Щоденно
12:15 Київ Нововолинськ Щоденно
12:25 Київ Христинівка Щоденно
12:30 Київ Волгоград Щоденно крім ВТ
12:35 Київ Олевськ Щоденно
12:40 Київ Свердловка Щоденно
12:40 Київ Умань Щоденно
12:45 Бориспіль Одеса Щоденно
12:45 Київ Остріг Щоденно
13:00 Київ Миколаїв Щоденно
13:00 Київ Ладижин Щоденно
13:00 Київ Лебедин Щоденно
13:00 Київ Любар ПТ
13:00 Київ Кам.Подільський ПН, ЧТ, НД
13:00 Київ Іванопіль Щоденно крім ПТ
13:30 Київ Харків Щоденно
13:30 Київ Саврань Щоденно
13:30 Київ Зарічне Щоденно
13:35 Київ Умань Щоденно
13:40 Бориспіль Одеса Щоденно
13:50 Київ Теплик Щоденно
14:00 Київ Санкт-Петербург СР, ПТ, НД
14:00 Київ Гайсин Щоденно
14:10 Київ Миколаїв Щоденно
14:20 Київ Полтава Щоденно
14:20 Київ Умань Щоденно
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране