Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Київ
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
14:20 Київ Тальне Щоденно
14:20 Київ Тячів Щоденно
14:25 Київ Запоріжжя Щоденно
14:27 Київ Хмільник Щоденно
14:30 Київ Тростянець Щоденно
14:35 Київ Одеса Щоденно
14:40 Київ Славутич Щоденно
14:40 Київ Дубно Щоденно
14:45 Київ Ульянівка Щоденно
14:45 Київ Волочиськ Щоденно
14:50 Київ Умань Щоденно
14:55 Київ Запоріжжя ЧТ, ПТ
15:00 Одеса Карлови Вари ВТ
15:00 Київ Маньківка Щоденно
15:00 Київ Первомайськ Щоденно
15:00 Київ Новгород-Сіверський ПН, СР, ПТ
15:00 Київ Полтава Щоденно
15:00 Київ Чернівці Щоденно крім НД
15:13 Київ Новоархангельськ Щоденно
15:15 Київ Харків Щоденно
15:15 Київ Катеринопіль Щоденно
15:23 Київ Христинівка Щоденно
15:25 Київ Миргород Щоденно
15:25 Київ Гадяч Щоденно
15:27 Київ Ємільчине Щоденно
15:30 Київ Миколаїв Щоденно
15:30 Київ Чечельник Щоденно
15:30 Київ Буковель Щоденно
15:40 Київ Маньківка ПН, ПТ, СБ, НД
15:40 Київ Гайворон Щоденно
15:40 Київ Ромни Щоденно
15:40 Київ Донецьк Щоденно
15:45 Київ Умань Щоденно
15:50 Київ Волочиськ ПН, ПТ
16:00 Київ Нововолинськ Щоденно
16:00 Київ Хмельницький ПН, ПТ
16:00 Київ Тульчин Щоденно
16:05 Київ Кіровоград Щоденно
16:05 Київ Умань Щоденно
16:10 Київ Ольгопіль Щоденно
16:10 Київ Баранівка Щоденно
16:20 Київ Хуст Щоденно
16:20 Київ Ів.Франківськ Щоденно
16:20 Київ Бердянськ Щоденно крім ВТ та СР
16:25 Київ Любар Щоденно
16:25 Київ Гайворон Щоденно
16:30 Київ Хмільник Щоденно
16:30 Київ Теплик Щоденно
16:30 Бориспіль Одеса Щоденно
16:35 Київ Скадовськ ПН, ПТ, СБ
16:40 Київ Зіньків Щоденно
16:40 Київ Христинівка Щоденно
16:40 Київ Полтава Щоденно
16:40 Київ Бершадь Щоденно
16:45 Київ Климово ПТ, НД
16:50 Київ Чемерівці ПН, ПТ, СБ
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране