Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Київ
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
16:50 Київ Олевськ Щоденно
16:50 Київ Гомель Щоденно
16:52 Київ Голованівськ Щоденно
17:00 Київ Ів.Франківськ Щоденно
17:00 Київ Маріуполь Щоденно
17:00 Київ Умань Щоденно
17:00 Київ Луганськ Щоденно
17:00 Київ Чернігів Щоденно
17:05 Київ Гайсин Щоденно
17:15 Бориспіль Ужгород Щоденно
17:15 Київ Тальне Щоденно
17:20 Київ Косів Щоденно
17:20 Київ Глобине Щоденно
17:30 Київ Славутич Щоденно
17:30 Київ Слов'янськ ЧТ, ПТ
17:35 Київ Первомайськ Щоденно
17:40 Київ Тростянець Щоденно
17:45 Чернігів Житомир Щоденно
17:50 Київ Дубно Щоденно
17:55 Київ Белць СР
17:55 Київ Белць ПН, ПТ
18:00 Київ Ромни Щоденно
18:00 Бориспіль Одеса Щоденно
18:00 Київ Ямпіль Щоденно
18:00 Київ Луганськ Щоденно
18:00 Київ Маньківка Щоденно
18:10 Київ Христинівка Щоденно
18:15 Київ Городенка Щоденно
18:20 Київ Умань Щоденно
18:20 Київ Бендери Щоденно
18:25 Чернігів Ізмаїл Щоденно
18:30 Київ Христинівка Щоденно
18:30 Київ Таллінн СР, СБ
18:35 Київ Донецьк Щоденно
18:40 Київ Новоархангельськ Щоденно крім СР та СБ
18:50 Київ Хмельницький Щоденно
19:00 Запоріжжя Рига ВТ, ПТ, СБ
19:00 Київ Рига ПН, ЧТ, НД
19:00 Київ Миколаїв ПН, ПТ
19:05 Бориспіль Кишинів Щоденно
19:10 Київ Кілія Щоденно
19:15 Київ Донецьк ПН, ПТ
19:20 Київ Сокиряни Щоденно
19:25 Київ Добровеличківка Щоденно крім ВТ та СР
19:30 Київ Умань Щоденно
19:30 Київ Чернівці Через день
19:30 Київ Каховка Щоденно
19:30 Київ Донецьк Щоденно крім ПН та СБ
19:40 Київ Паланга Щоденно крім ПН
19:45 Київ Яремча Щоденно
19:45 Київ Умань Щоденно
20:00 Київ Нова Ушиця Щоденно
20:00 Київ Донецьк Щоденно
20:10 Бориспіль Миколаїв Щоденно
20:15 Київ Горохів ПН, ПТ
20:20 Київ Ізмаїл Щоденно
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране