Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Київ
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
20:20 Київ Рені ПН, СР, ПТ
20:20 Київ Кельменці Через день
20:30 Київ Славутич НД
20:30 Київ Кишинів Через день
20:30 Київ Чернівці Щоденно
20:40 Київ Донецьк Щоденно
20:45 Київ Таллінн ВТ, ПТ
20:50 Київ Сєверодонецьк Щоденно
20:50 Київ Мог.Подільський Щоденно
20:55 Житомир Миколаїв ПТ
21:00 Київ Нововолинськ Щоденно крім НД
21:00 Київ Одеса Щоденно
21:15 Київ Кельменці Через день
21:20 Київ Трускавець Щоденно
21:25 Київ Ялта ПТ
21:35 Мінськ Миколаїв Щоденно
21:40 Київ Косів Через день
21:40 Київ Верховина Через день
21:45 Київ Кишинів Щоденно
21:55 Київ Дніпропетровськ Щоденно
22:00 Київ Донецьк Щоденно
22:00 Бориспіль Одеса Щоденно
22:05 Київ Миколаїв Щоденно
22:05 Бориспіль Львів Щоденно
22:15 Київ Харків Щоденно
22:30 Київ Запоріжжя Щоденно
22:30 Київ Кіровоград Щоденно
22:45 Київ Херсон Щоденно
22:45 Київ Харків Щоденно
22:50 Харків Чернівці Щоденно
23:00 Бориспіль Одеса Щоденно
23:30 Київ Миколаїв Щоденно
23:35 Чернівці Харків Щоденно
23:45 Бориспіль Одеса Щоденно
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране