Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Київ
 Автостанція №2
 
Сторінки: 1, 2  Наст.

Київ, розклад автобусів, автостанція №2
АС "Полiсся", пл. Шевченка, тел. 430-35-54

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
06:30 Київ Полісся Десна Щоденно
07:15 Київ Полісся Іванків Щоденно
07:20 Київ Полісся Катюжанка Щоденно
07:35 Київ Полісся Чорнобиль Щоденно
07:40 Київ Полісся Сувид Щоденно
08:00 Київ Полісся Луговики Щоденно
08:00 Київ Полісся Десна Щоденно
08:00 Київ Полісся Ладижечі Щоденно
08:00 Київ Полісся Овруч СБ, НД
08:20 Київ Полісся Радинка Щоденно
08:35 Київ Полісся Страхолісся Щоденно
08:55 Київ Полісся Іванків Щоденно
09:00 Київ Полісся Десна Щоденно
09:10 Київ Полісся Красилівка Щоденно
09:25 Київ Полісся Сухолуччя Щоденно
09:30 Київ Полісся Кропивня Щоденно
09:45 Київ Полісся Володарка Щоденно
10:00 Київ Полісся Іванків Щоденно
10:00 Київ Полісся Десна Щоденно
10:10 Київ Полісся Овруч Щоденно
10:10 Київ Полісся Катюжанка Щоденно
10:20 Київ Полісся Димарка Щоденно
10:30 Київ Полісся Козаровичі Щоденно
10:30 Київ Полісся Людвинівка Щоденно
10:30 Київ Полісся Лісовичі ПТ, СБ, НД
10:30 Київ Полісся Сувид Щоденно
10:45 Київ Полісся Губин Щоденно
11:00 Київ Полісся Димарка Щоденно
11:05 Київ Полісся Десна Щоденно
11:15 Київ Полісся Рагівка Щоденно
11:25 Київ Полісся Іванків Щоденно
11:40 Київ Полісся Чорнобиль Щоденно
11:50 Київ Полісся Коленцівське Щоденно
11:50 Київ Полісся Чернігів Щоденно
12:00 Київ Полісся Піски ПТ, СБ, НД
12:05 Київ Полісся Радинка Щоденно
12:20 Київ Полісся Іванків Щоденно
12:30 Київ Полісся Іванків Щоденно
12:30 Київ Полісся Сувид Щоденно
12:55 Київ Полісся Сухолуччя Щоденно
13:00 Київ Полісся Іванків Щоденно
13:00 Київ Полісся Десна Щоденно
13:20 Київ Полісся Іванків Щоденно
13:30 Київ Полісся Овруч Щоденно
13:30 Київ Полісся Козаровичі Щоденно
13:45 Київ Полісся Іванків Щоденно
14:00 Київ Полісся Страхолісся Щоденно
14:00 Київ Полісся Десна Щоденно
14:15 Київ Полісся Луговики Щоденно
14:20 Київ Полісся Катюжанка Щоденно
14:30 Київ Полісся Сувид Щоденно
14:30 Київ Полісся Кропивня Щоденно
14:40 Київ Полісся Красилівка Щоденно
15:00 Київ Полісся Десна Щоденно
15:00 Київ Полісся Людвинівка Щоденно
15:20 Київ Полісся Вахівка ПТ, СБ, НД
Сторінки: 1, 2  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране