Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Таблиця відстаней Курси валют Іменини
Троллейбуси Києва Телефони Автомобильні номери Каталог статей
Трамваї Києва            
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Київ
 Автостанція №3
 
Сторінки: 1, 2, 3  Наст.

Київ, розклад автобусів, автостанція №3
АС "Пiвденна", пр-т академіка Глушкова, 3, тел. 263-40-04

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
06:30 Київ Південна Монастирище Щоденно
06:50 Київ Південна Катеринопіль Щоденно
07:00 Київ Південна Монастирище Щоденно
07:00 Київ Південна Іллінці Щоденно
07:05 Київ Південна Погребище Щоденно
07:20 Київ Південна Вінниця №3 Щоденно
07:25 Київ Південна Тетіїв Щоденно крім НД
07:25 Київ Південна Звенигородка Щоденно
07:30 Київ Південна Розумниця Щоденно
07:35 Київ Південна Чапаївка Щоденно крім НД
07:45 Київ Південна Кіровоград Щоденно
07:50 Київ Південна Білки Щоденно
07:50 Київ Південна Іллінці Щоденно
08:00 Київ Південна Гайсин ПН, ПТ, СБ, НД
08:00 Київ Південна Лука СБ, НД
08:00 Київ Південна Звенигородка Щоденно
08:15 Київ Південна Тетіїв Щоденно
08:20 Київ Південна Звенигородка Щоденно
08:30 Київ Південна Монастирище ПН, ВТ, СБ
08:30 Київ Південна Тараща Щоденно
08:40 Київ Південна Іллінці Щоденно
09:00 Київ Південна Ватутіне Щоденно
09:10 Київ Південна Тетіїв Щоденно
09:25 Київ Південна Тараща Щоденно
09:30 Київ Південна Монастирище Щоденно
09:40 Київ Південна Катеринопіль Щоденно
10:00 Київ Південна Ставище СБ
10:05 Київ Південна Чапаївка Щоденно
10:05 Київ Південна Лосятин Щоденно
10:10 Київ Південна Черепин Щоденно
10:20 Київ Південна Ставище Щоденно крім НД
10:20 Київ Південна Тетіїв Щоденно
10:30 Київ Південна Монастирище Щоденно крім СР та ЧТ
10:30 Київ Південна Ватутіне Щоденно
10:30 Київ Південна Новофастів Щоденно
11:00 Київ Південна Тараща Щоденно
11:00 Київ Південна Тетіїв Щоденно
11:15 Київ Південна Чепіженці Щоденно
11:20 Київ Південна Рогачі ПН, ВТ, ЧТ
11:30 Київ Південна Монастирище Щоденно
11:30 Київ Південна Ватутіне Щоденно
11:35 Київ Південна Стадниця СБ
11:50 Київ Південна Вінниця №3 Щоденно
12:00 Київ Південна Монастирище Щоденно
12:05 Київ Південна Ставище Щоденно
12:10 Київ Південна Тараща Щоденно
12:15 Київ Південна Катеринопіль Щоденно
12:15 Київ Південна Погребище Щоденно
12:20 Київ Південна Іллінці Щоденно
12:30 Київ Південна Лисянка Щоденно
12:40 Київ Південна Тетіїв Щоденно
12:40 Київ Південна Вінниця Щоденно
12:45 Київ Південна Калена СР, ПТ, СБ
12:55 Київ Південна Тараща ПН, ПТ, СБ, НД
13:00 Київ Південна Монастирище Щоденно
13:05 Київ Південна Тетіїв Щоденно
Сторінки: 1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране