Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Київ
 Автостанція №3
 
Сторінки: 1, 2, 3  Наст.

Київ, розклад автобусів, автостанція №3
АС "Пiвденна", пр-т академіка Глушкова, 3, тел. 263-40-04

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
06:30 Київ Південна Монастирище Щоденно
06:50 Київ Південна Катеринопіль Щоденно
07:00 Київ Південна Монастирище Щоденно
07:00 Київ Південна Іллінці Щоденно
07:05 Київ Південна Погребище Щоденно
07:20 Київ Південна Вінниця №3 Щоденно
07:25 Київ Південна Тетіїв Щоденно крім НД
07:25 Київ Південна Звенигородка Щоденно
07:30 Київ Південна Розумниця Щоденно
07:35 Київ Південна Чапаївка Щоденно крім НД
07:45 Київ Південна Кіровоград Щоденно
07:50 Київ Південна Білки Щоденно
07:50 Київ Південна Іллінці Щоденно
08:00 Київ Південна Гайсин ПН, ПТ, СБ, НД
08:00 Київ Південна Лука СБ, НД
08:00 Київ Південна Звенигородка Щоденно
08:15 Київ Південна Тетіїв Щоденно
08:20 Київ Південна Звенигородка Щоденно
08:30 Київ Південна Монастирище ПН, ВТ, СБ
08:30 Київ Південна Тараща Щоденно
08:40 Київ Південна Іллінці Щоденно
09:00 Київ Південна Ватутіне Щоденно
09:10 Київ Південна Тетіїв Щоденно
09:25 Київ Південна Тараща Щоденно
09:30 Київ Південна Монастирище Щоденно
09:40 Київ Південна Катеринопіль Щоденно
10:00 Київ Південна Ставище СБ
10:05 Київ Південна Чапаївка Щоденно
10:05 Київ Південна Лосятин Щоденно
10:10 Київ Південна Черепин Щоденно
10:20 Київ Південна Ставище Щоденно крім НД
10:20 Київ Південна Тетіїв Щоденно
10:30 Київ Південна Монастирище Щоденно крім СР та ЧТ
10:30 Київ Південна Ватутіне Щоденно
10:30 Київ Південна Новофастів Щоденно
11:00 Київ Південна Тараща Щоденно
11:00 Київ Південна Тетіїв Щоденно
11:15 Київ Південна Чепіженці Щоденно
11:20 Київ Південна Рогачі ПН, ВТ, ЧТ
11:30 Київ Південна Монастирище Щоденно
11:30 Київ Південна Ватутіне Щоденно
11:35 Київ Південна Стадниця СБ
11:50 Київ Південна Вінниця №3 Щоденно
12:00 Київ Південна Монастирище Щоденно
12:05 Київ Південна Ставище Щоденно
12:10 Київ Південна Тараща Щоденно
12:15 Київ Південна Катеринопіль Щоденно
12:15 Київ Південна Погребище Щоденно
12:20 Київ Південна Іллінці Щоденно
12:30 Київ Південна Лисянка Щоденно
12:40 Київ Південна Тетіїв Щоденно
12:40 Київ Південна Вінниця Щоденно
12:45 Київ Південна Калена СР, ПТ, СБ
12:55 Київ Південна Тараща ПН, ПТ, СБ, НД
13:00 Київ Південна Монастирище Щоденно
13:05 Київ Південна Тетіїв Щоденно
Сторінки: 1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране