Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Київ
 Автостанція №3
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
13:20 Київ Південна Іллінці Щоденно
13:30 Київ Південна Звенигородка Щоденно
13:40 Київ Південна Дібрівка Щоденно крім ПТ та НД
13:45 Київ Південна Вінниця Щоденно
13:55 Київ Південна Тараща Щоденно
14:00 Київ Південна Чапаївка Щоденно
14:00 Київ Південна Монастирище Щоденно
14:05 Київ Південна Голодьки Щоденно
14:30 Київ Південна Тетіїв Щоденно
14:30 Київ Південна Ватутіне Щоденно
14:35 Київ Південна Ставище Щоденно
14:45 Київ Південна Медівка Щоденно
14:50 Київ Південна Буда Щоденно
14:55 Київ Південна Ватутіне Щоденно
15:00 Київ Південна Станіславчик Щоденно
15:00 Київ Південна Погребище ПН, ПТ, СБ, НД
15:00 Київ Південна Лосятин Щоденно
15:00 Київ Південна Монастирище Щоденно
15:10 Київ Південна Хмелівка Щоденно крім НД
15:20 Київ Південна Велика Вовнянка Щоденно
15:20 Київ Південна Ватутіне Щоденно
15:25 Київ Південна Лисянка Щоденно
15:30 Київ Південна Тетіїв Щоденно
15:45 Київ Південна Погребище Щоденно
15:45 Київ Південна Степове Щоденно крім НД
15:50 Київ Південна Катеринопіль Щоденно
16:00 Київ Південна Вінниця Щоденно
16:00 Київ Південна Тетіїв ПН, ПТ, НД
16:10 Київ Південна Монастирище Щоденно
16:15 Київ Південна Ставище Щоденно крім СБ
16:15 Київ Південна Дібрівка ПТ, НД
16:20 Київ Південна Тараща Щоденно
16:25 Київ Південна Ватутіне Щоденно
16:30 Київ Південна Ставище ПН, ПТ
16:35 Київ Південна Тетіїв Щоденно
16:50 Київ Південна Монастирище Щоденно
16:50 Київ Південна Липовець Щоденно
16:55 Київ Південна Катеринопіль Щоденно
17:00 Київ Південна Степове Щоденно
17:00 Київ Південна Хмелівка НД
17:10 Київ Південна Іллінці Щоденно
17:15 Київ Південна Погребище Щоденно
17:15 Київ Південна Ставище НД
17:20 Київ Південна Косяківка ПТ
17:25 Київ Південна Рубченки Щоденно
17:25 Київ Південна Монастирище ПН, ПТ, НД
17:30 Київ Південна Чапаївка Щоденно
17:30 Київ Південна Стадниця Щоденно крім СБ
17:45 Київ Південна Тетіїв Щоденно
17:50 Київ Південна Ватутіне Щоденно крім ВТ та СР
18:00 Київ Південна Монастирище Щоденно
18:00 Київ Південна Топори ПТ, НД
18:05 Київ Південна Тараща Щоденно
18:10 Київ Південна Городок Щоденно
18:15 Київ Південна Ставище Щоденно
18:15 Київ Південна Тараща ПН, ПТ, СБ, НД
Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране