Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Київ
 Автостанція №3
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
18:20 Київ Південна Денихівка Щоденно
18:30 Київ Південна Іллінці Щоденно
18:30 Київ Південна Ватутіне Щоденно
18:40 Київ Південна Монастирище ПТ, НД
18:45 Київ Південна Степове НД
18:50 Київ Південна Лука ПТ
19:00 Київ Південна Катеринопіль Щоденно
19:00 Київ Південна Лосятин Щоденно
19:10 Київ Південна Тетіїв Щоденно
19:10 Київ Південна Христинівка ПН, ПТ, СБ, НД
19:45 Київ Південна Тараща Щоденно
19:45 Київ Південна Тетіїв Щоденно
19:55 Київ Південна Голодьки ПТ, СБ, НД
20:00 Київ Південна Ватутіне Щоденно
Сторінки: Попер.  1, 2, 3
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране