Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Київ
 Автостанція №4
 
Сторінки: 1, 2, 3  Наст.

Київ, розклад автобусів, автостанція №4
АС "Дарниця", пр-т Гагаріна, 1, тел. 559-46-18

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
06:30 Київ Дарниця Урсалівка Щоденно
06:45 Київ Дарниця Талалаївка Щоденно
07:10 Київ Дарниця Пилипча СБ, НД
07:10 Київ Дарниця Літочки Щоденно
07:10 Київ Дарниця Госпіталь Щоденно
07:10 Київ Дарниця Биків Щоденно
07:15 Київ Дарниця Головурів Щоденно
07:30 Київ Дарниця Згурівка Щоденно
07:30 Київ Дарниця Євминка Щоденно
07:30 Київ Дарниця Леляки НД
07:30 Київ Дарниця Сенківка Щоденно
07:35 Київ Дарниця Опанасів Щоденно
07:40 Київ Дарниця Перемога СБ, НД
07:40 Київ Дарниця Військова Частина СБ
07:45 Київ Дарниця Чернігів Щоденно
07:50 Київ Дарниця Варва Щоденно
08:05 Київ Дарниця Згурівка Щоденно
08:15 Київ Дарниця Остер Щоденно
08:15 Київ Дарниця Мазинки СБ
08:20 Київ Дарниця Черкаси Щоденно
08:30 Київ Дарниця Остер ПН, ПТ, СБ, НД
08:30 Київ Дарниця Аркадіївка Щоденно
08:30 Київ Дарниця Козелець ВТ, СР, ЧТ
08:50 Київ Дарниця Михайлівка Щоденно
08:55 Київ Дарниця Крехаів Щоденно
09:00 Київ Дарниця Остер Щоденно
09:10 Київ Дарниця Турівка Щоденно
09:20 Київ Дарниця Русанів Щоденно
09:25 Київ Дарниця Прилуки Щоденно
09:30 Київ Дарниця Згурівка Щоденно
09:40 Київ Дарниця Світанок Щоденно
09:45 Київ Дарниця Заворичі Щоденно
09:50 Київ Дарниця Свидовець Щоденно
09:50 Київ Дарниця Остер Щоденно
09:55 Київ Дарниця Оржиця Щоденно
10:00 Київ Дарниця Семенівка Щоденно
10:00 Київ Дарниця Згурівка Щоденно
10:20 Київ Дарниця Ніжин Щоденно
10:40 Київ Дарниця Дениси Щоденно
10:50 Київ Дарниця Горбачівка Щоденно
10:50 Київ Дарниця Золотоноша Щоденно
11:00 Київ Дарниця Військова Частина Щоденно крім СБ та НД
11:00 Київ Дарниця Биків Щоденно
11:00 Київ Дарниця Євминка Щоденно
11:05 Київ Дарниця Остер Щоденно
11:30 Київ Дарниця Згурівка Щоденно
11:30 Київ Дарниця Яготин Щоденно
11:35 Київ Дарниця Сенківка Щоденно
11:35 Київ Дарниця Чопілки Щоденно
11:40 Київ Дарниця Ічня Щоденно
11:55 Київ Дарниця Остер Щоденно
11:55 Київ Дарниця Семенівка Щоденно
12:00 Київ Дарниця Згурівка Щоденно
12:10 Київ Дарниця Талалаївка Щоденно
12:25 Київ Дарниця Крехаів Щоденно
12:30 Київ Дарниця Згурівка Щоденно
Сторінки: 1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране