Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Карта України Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони                
 


Реклама
 

Реклама
 

Loading...
 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Київ
 Автостанція №4
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
12:30 Київ Дарниця Щорс ПТ
12:35 Київ Дарниця Канів Щоденно
12:40 Київ Дарниця Варва Щоденно
12:40 Київ Дарниця Госпіталь Щоденно
12:50 Київ Дарниця Жовтневе Щоденно
12:50 Київ Дарниця Вовчок ПН, ПТ, СБ, НД
12:55 Київ Дарниця Світловодськ Щоденно
12:55 Київ Дарниця Бобровиця СР, ПТ, СБ, НД
13:00 Київ Дарниця Перемога СБ, НД
13:10 Київ Дарниця Славутич Щоденно
13:30 Київ Дарниця Пилипча ПТ, СБ, НД
13:30 Київ Дарниця Чорнобай Щоденно
13:35 Київ Дарниця Згурівка Щоденно
13:40 Київ Дарниця Остер Щоденно
13:45 Київ Дарниця Городня Щоденно
14:00 Київ Дарниця Гензерівка Щоденно
14:00 Київ Дарниця Заворичі Щоденно
14:00 Київ Дарниця Середівка Щоденно
14:10 Київ Дарниця Згурівка Щоденно
14:10 Київ Дарниця Євминка Щоденно
14:15 Київ Дарниця Михайлівка Щоденно
14:20 Київ Дарниця Талалаївка Щоденно
14:30 Київ Дарниця Чорнобай Щоденно
14:30 Київ Дарниця Добраничівка ПН, ПТ, СБ, НД
14:30 Київ Дарниця Радуль ПТ, СБ, НД
14:35 Київ Дарниця Лохвиця Щоденно
14:40 Київ Дарниця Урсалівка Щоденно
14:40 Київ Дарниця Тростянець Щоденно
14:45 Київ Дарниця Короп Щоденно
14:50 Київ Дарниця Русанів Щоденно
14:55 Київ Дарниця Борсуків Щоденно
15:00 Київ Дарниця Баришівка Щоденно
15:00 Київ Дарниця Гречана Гребля ПТ
15:00 Київ Дарниця Госпіталь Щоденно
15:05 Київ Дарниця Драбів Щоденно крім ВТ та СР
15:05 Київ Дарниця Козелець Щоденно
15:10 Київ Дарниця Чигирин Щоденно
15:15 Київ Дарниця Чернігів Щоденно
15:30 Київ Дарниця Талалаївка Щоденно
15:30 Київ Дарниця Згурівка Щоденно
15:35 Київ Дарниця Короп Щоденно
15:40 Київ Дарниця Сенківка Щоденно
15:40 Київ Дарниця Світанок Щоденно
15:45 Київ Дарниця Глухів Щоденно
15:45 Київ Дарниця Остер Щоденно
16:00 Київ Дарниця Турівка Щоденно
16:00 Київ Дарниця Чернігів Щоденно
16:10 Київ Дарниця Суми Щоденно
16:15 Київ Дарниця Остер Щоденно
16:30 Київ Дарниця Згурівка Щоденно
16:30 Київ Дарниця Опанасів Щоденно
16:40 Київ Дарниця Аркадіївка ПТ
16:40 Київ Дарниця Борзна Щоденно
16:45 Київ Дарниця Козелець Щоденно
16:50 Київ Дарниця Биків Щоденно
16:55 Київ Дарниця Лукаші ПН, ПТ, СБ, НД
Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране