Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Троллейбуси Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Трамваї Києва Таблиця відстаней Автомобильні номери Іменини
            Телефони    
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Київ
 Автостанція №4
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
12:30 Київ Дарниця Щорс ПТ
12:35 Київ Дарниця Канів Щоденно
12:40 Київ Дарниця Варва Щоденно
12:40 Київ Дарниця Госпіталь Щоденно
12:50 Київ Дарниця Жовтневе Щоденно
12:50 Київ Дарниця Вовчок ПН, ПТ, СБ, НД
12:55 Київ Дарниця Світловодськ Щоденно
12:55 Київ Дарниця Бобровиця СР, ПТ, СБ, НД
13:00 Київ Дарниця Перемога СБ, НД
13:10 Київ Дарниця Славутич Щоденно
13:30 Київ Дарниця Пилипча ПТ, СБ, НД
13:30 Київ Дарниця Чорнобай Щоденно
13:35 Київ Дарниця Згурівка Щоденно
13:40 Київ Дарниця Остер Щоденно
13:45 Київ Дарниця Городня Щоденно
14:00 Київ Дарниця Гензерівка Щоденно
14:00 Київ Дарниця Заворичі Щоденно
14:00 Київ Дарниця Середівка Щоденно
14:10 Київ Дарниця Згурівка Щоденно
14:10 Київ Дарниця Євминка Щоденно
14:15 Київ Дарниця Михайлівка Щоденно
14:20 Київ Дарниця Талалаївка Щоденно
14:30 Київ Дарниця Чорнобай Щоденно
14:30 Київ Дарниця Добраничівка ПН, ПТ, СБ, НД
14:30 Київ Дарниця Радуль ПТ, СБ, НД
14:35 Київ Дарниця Лохвиця Щоденно
14:40 Київ Дарниця Урсалівка Щоденно
14:40 Київ Дарниця Тростянець Щоденно
14:45 Київ Дарниця Короп Щоденно
14:50 Київ Дарниця Русанів Щоденно
14:55 Київ Дарниця Борсуків Щоденно
15:00 Київ Дарниця Баришівка Щоденно
15:00 Київ Дарниця Гречана Гребля ПТ
15:00 Київ Дарниця Госпіталь Щоденно
15:05 Київ Дарниця Драбів Щоденно крім ВТ та СР
15:05 Київ Дарниця Козелець Щоденно
15:10 Київ Дарниця Чигирин Щоденно
15:15 Київ Дарниця Чернігів Щоденно
15:30 Київ Дарниця Талалаївка Щоденно
15:30 Київ Дарниця Згурівка Щоденно
15:35 Київ Дарниця Короп Щоденно
15:40 Київ Дарниця Сенківка Щоденно
15:40 Київ Дарниця Світанок Щоденно
15:45 Київ Дарниця Глухів Щоденно
15:45 Київ Дарниця Остер Щоденно
16:00 Київ Дарниця Турівка Щоденно
16:00 Київ Дарниця Чернігів Щоденно
16:10 Київ Дарниця Суми Щоденно
16:15 Київ Дарниця Остер Щоденно
16:30 Київ Дарниця Згурівка Щоденно
16:30 Київ Дарниця Опанасів Щоденно
16:40 Київ Дарниця Аркадіївка ПТ
16:40 Київ Дарниця Борзна Щоденно
16:45 Київ Дарниця Козелець Щоденно
16:50 Київ Дарниця Биків Щоденно
16:55 Київ Дарниця Лукаші ПН, ПТ, СБ, НД
Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране