Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Київ
 Автостанція №5
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.

Київ, розклад автобусів, автостанція №5
АС "Дачна", пр-т Перемоги, 142, тел. 444-15-03

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
07:00 Київ Дачна Житомир Щоденно
07:00 Київ Дачна Радомишль Щоденно
07:00 Київ Дачна Попільня Щоденно
07:00 Київ Дачна Макарів Щоденно
07:20 Київ Дачна Дубровиця Щоденно
07:20 Київ Дачна Рівне Щоденно
07:21 Житомир Бориспіль Щоденно
07:30 Київ Дачна Житомир Щоденно
07:30 Київ Дачна Бишів Щоденно
07:30 Київ Дачна Андріївка Щоденно
07:40 Київ Дачна Бишів Щоденно
07:55 Київ Дачна Макарів Щоденно
08:00 Київ Дачна Андрушівка Щоденно
08:00 Київ Дачна Житомир Щоденно
08:00 Київ Дачна Кузнецовськ Щоденно
08:00 Київ Дачна Грузьке Щоденно
08:00 Київ Дачна Радомишль Щоденно
08:10 Київ Дачна Фастів Щоденно
08:10 Київ Дачна Рівне Щоденно
08:15 Житомир Бориспіль Щоденно
08:20 Київ Дачна Макарів Щоденно
08:30 Київ Дачна Дивин Щоденно
08:35 Київ Дачна Радомишль Щоденно
08:45 Київ Дачна Бишів Щоденно
08:50 Київ Дачна Житомир Щоденно
08:50 Київ Дачна Остріг Щоденно
08:55 Київ Дачна Житомир Щоденно
08:55 Київ Дачна Бердичів Щоденно
09:00 Київ Дачна Макарів Щоденно
09:00 Київ Дачна Ружин Щоденно
09:10 Київ Дачна Овруч Щоденно
09:10 Київ Дачна Житомир Щоденно
09:15 Київ Дачна Бишів Щоденно
09:20 Київ Дачна Житомир Щоденно
09:25 Київ Дачна Рівне Щоденно
09:40 Київ Дачна Н.Волинський Щоденно
09:40 Київ Дачна Юрівка Щоденно
09:45 Київ Дачна Кузнецовськ Щоденно
09:50 Бориспіль Житомир Щоденно
09:50 Київ Дачна Рожів Щоденно
09:55 Київ Дачна Житомир Щоденно
10:00 Київ Дачна Ружин Щоденно
10:00 Київ Дачна Малин Щоденно
10:00 Київ Дачна Житомир Щоденно
10:00 Київ Дачна Борівка Щоденно
10:05 Київ Дачна Житомир Щоденно
10:15 Київ Дачна Макарів Щоденно
10:16 Житомир Бориспіль Щоденно
10:20 Київ Дачна Черняхів Щоденно
10:20 Київ Дачна Коростень Щоденно
10:24 Бориспіль Житомир Щоденно
10:25 Київ Дачна Рівне Щоденно
10:30 Київ Дачна Житомир Щоденно
10:30 Київ Дачна Кодра Щоденно
10:30 Київ Дачна Радомишль Щоденно
10:35 Київ Дачна Фастів Щоденно
Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране