Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Кіровоград
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.

Кіровоград, розклад автобусів, автостанція №1
Олександрiйське шосе, 1, тел.: (0522) 24-79-73

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
00:00 Полтава Одеса ПН, ПТ
00:01 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
00:05 Київ Нова Каховка Щоденно
00:45 Ізмаїл Харків Щоденно
01:15 Дніпропетровськ Кишинів Через день
01:30 Чернівці Дніпропетровськ Щоденно
01:35 Каховка Київ Щоденно
01:56 Кишинів Дніпропетровськ Через день
02:05 Київ Каховка Щоденно
02:45 Чернівці Донецьк №3 Щоденно
03:30 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
04:20 Харків Первомайськ ВТ, СБ
04:30 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
04:40 Кишинів Полтава Через день
05:00 Кіровоград Дніпропетровськ Щоденно
05:00 Суми Миколаїв Щоденно
05:00 Кіровоград Харків Щоденно
05:30 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
06:10 Кіровоград №2 Київ Видубичі Щоденно
06:10 Кіровоград Знам'янка Щоденно
06:20 Кіровоград Кременчук Щоденно
06:35 Кіровоград Знам'янка Щоденно
06:40 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
06:50 Кіровоград Кривий Ріг Щоденно
06:50 Кіровоград Дніпропетровськ Щоденно
06:50 Кіровоград Світловодськ Щоденно
07:00 Кіровоград Умань Щоденно
07:00 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
07:00 Кіровоград Знам'янка Щоденно
07:05 Кіровоград Миколаїв Щоденно
07:15 Кіровоград Суми Щоденно
07:20 Долинська Київ Видубичі Щоденно
07:25 Кіровоград Знам'янка Щоденно
07:30 Кіровоград Долинська Щоденно
07:30 Кіровоград Гайворон Щоденно
07:30 Кіровоград Олександрівка Щоденно
07:40 Кіровоград Світловодськ Щоденно
08:00 Кіровоград Знам'янка Щоденно
08:00 Кіровоград Дніпродзержинськ Щоденно
08:00 Кіровоград Київ Щоденно
08:00 Кіровоград Черкаси Щоденно
08:10 Світловодськ Новомиргород Щоденно
08:15 Кіровоград Знам'янка Щоденно
08:20 Новоукраїнка Жовті Води Щоденно
08:30 Кіровоград Кривий Ріг Щоденно
08:30 Кіровоград Долинська Щоденно крім СР
08:30 Новоукраїнка Олександрія Щоденно
08:35 Кіровоград Київ Щоденно
08:40 Новомиргород Світловодськ Щоденно
08:45 Кривий Ріг Київ Видубичі Щоденно
08:50 Кіровоград Олександрівка Щоденно
08:50 Кіровоград Підвисоке Щоденно
08:55 Кіровоград Скадовськ Через день
08:55 Кіровоград Херсон Через день
09:00 Кіровоград Олександрія Щоденно
09:00 Кіровоград Долинська Щоденно
Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране