Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Кіровоград
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
09:20 Кіровоград Харків Щоденно
09:30 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
09:30 Кіровоград Знам'янка Щоденно
09:40 Кіровоград Запоріжжя Щоденно
09:45 Кривий Ріг Вінниця Щоденно
09:45 Кіровоград Світловодськ Щоденно
09:50 Кіровоград Долинська Щоденно крім ПТ
09:50 Кіровоград Олександрівка Щоденно крім СБ
09:55 Кіровоград Знам'янка Щоденно
10:00 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
10:05 Кіровоград Гайворон Щоденно
10:20 Кіровоград Знам'янка Щоденно
10:30 Кіровоград Київ Південна Щоденно
10:45 Світловодськ Новоархангельськ Щоденно
10:45 Кіровоград Світловодськ Щоденно
11:00 Кіровоград Олександрівка Щоденно
11:00 Кіровоград Кривий Ріг Щоденно
11:10 Світловодськ Вінниця Щоденно
11:20 Кіровоград Олександрія Щоденно
11:20 Кіровоград Добровеличківка Щоденно
11:20 Кіровоград Київ ЧТ, ПТ, НД
11:25 Черкаси Миколаїв Щоденно
11:30 Кіровоград Долинська Щоденно
11:30 Кіровоград Знам'янка Щоденно
11:40 Дніпропетровськ Умань Щоденно
11:45 Кіровоград Градизьк Щоденно
11:55 Олександрія Бобринець Щоденно
11:55 Кіровоград №2 Олександрівка Щоденно крім ПТ та НД
12:00 Кіровоград Голованівськ Щоденно
12:00 Кіровоград Знам'янка Щоденно
12:11 Жовті Води Київ Видубичі Щоденно
12:30 Кіровоград Світловодськ Щоденно
12:30 Миколаїв Черкаси Щоденно
12:30 Кіровоград Новоархангельськ Щоденно крім НД
12:40 Кіровоград Кривий Ріг Щоденно
12:40 Кіровоград Знам'янка Щоденно
12:45 Кіровоград Жовті Води Щоденно
12:50 Кіровоград Новоархангельськ Щоденно крім НД
12:50 Кіровоград Долинська ПН, ПТ
13:00 Кіровоград Знам'янка Щоденно
13:00 Кіровоград Медведівка Щоденно
13:00 Кіровоград Ульяновка Щоденно
13:10 Кіровоград Світловодськ Щоденно
13:15 Кіровоград Новоархангельськ Щоденно
13:20 Кіровоград Кременчук Щоденно
13:20 Кіровоград Миколаїв Щоденно
13:20 Кіровоград Вільшанка Щоденно
13:30 Кіровоград Перегонівка Щоденно
13:30 Умань Дніпропетровськ Щоденно
13:30 Кіровоград Знам'янка Щоденно
13:45 Київ Жовті Води Щоденно
13:50 Кіровоград Долинська Щоденно
14:00 Кіровоград Новоархангельськ Щоденно
14:00 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
14:00 Кіровоград Нікополь Щоденно
14:00 Кіровоград Гайворон Щоденно крім СБ та НД
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране