Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Кіровоград
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
14:00 Кіровоград Знам'янка Щоденно
14:15 Кіровоград Олександрія Щоденно
14:20 Кіровоград Олександрівка Щоденно
14:25 Кіровоград Київ Видубичі Через день
14:30 Кіровоград Побузьке Щоденно
14:30 Кіровоград Дніпродзержинськ Щоденно
14:40 Кіровоград Світловодськ Щоденно
14:50 Кіровоград Федіївка ПН, СР, ПТ, НД
14:50 Кіровоград Кам'янече Щоденно крім НД
14:50 Вінниця Світловодськ Щоденно
14:55 Дніпропетровськ Вінниця Щоденно
14:55 Кіровоград №2 Петрове Щоденно
15:00 Олександрія Новоукраїнка Щоденно
15:00 Кіровоград Комсомольськ Щоденно
15:00 Кіровоград Олександрівка Щоденно
15:00 Кіровоград Новоархангельськ Щоденно крім СБ
15:10 Кіровоград Знам'янка Щоденно
15:25 Кіровоград Світловодськ Щоденно крім СБ
15:25 Київ Видубичі Кривий Ріг Щоденно
15:30 Кіровоград Іванівка ПН, СР, ПТ, НД
15:30 Кривий Ріг Київ Видубичі Щоденно
15:30 Кіровоград Гайворон Щоденно
15:35 Кіровоград Знам'янка Щоденно
15:45 Кіровоград Кременчук Щоденно
15:45 Кіровоград Кам'янка ПТ, НД
15:50 Вінниця Кривий Ріг Щоденно
15:50 Кіровоград Олександрія Щоденно
16:00 Кишинів Харків ПН, ПТ
16:00 Кіровоград Завалля Щоденно
16:00 Кіровоград Черкаси Щоденно
16:05 Кіровоград Новоархангельськ Щоденно
16:10 Кіровоград Світловодськ Щоденно
16:15 Дніпропетровськ Чернівці Щоденно
16:20 Кіровоград Цвітна Щоденно крім СБ
16:20 Кіровоград Долинська Щоденно
16:30 Генічеськ Київ Щоденно
16:30 Кіровоград Знам'янка Щоденно
16:30 Кіровоград Кам'янече НД
16:40 Бобринець Олександрія Щоденно
16:45 Кіровоград Дніпропетровськ Щоденно
17:00 Кіровоград Знам'янка Щоденно
17:00 Кіровоград Ялта Щоденно
17:00 Кіровоград Вільшанка ПТ, НД
17:10 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
17:15 Донецьк №3 Чернівці Щоденно
17:30 Кіровоград Олександрія Щоденно
17:40 Вінниця Дніпропетровськ Щоденно
17:50 Київ Генічеськ Щоденно
17:50 Кіровоград Знам'янка Щоденно
18:00 Кіровоград Світловодськ Щоденно
18:10 Новоархангельськ Світловодськ Щоденно
18:10 Кіровоград Долинська Щоденно
18:10 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
18:15 Кіровоград Новоархангельськ Щоденно крім СБ
18:30 Кіровоград Знам'янка Щоденно
18:55 Кіровоград Знам'янка Щоденно
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране