Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Кіровоград
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
19:00 Кіровоград Київ Щоденно
19:05 Київ Видубичі Долинська Щоденно
19:15 Кіровоград Знам'янка Щоденно
19:20 Кіровоград Київ Видубичі Через день
19:30 Кіровоград №2 Петрове Щоденно
19:50 Кіровоград Знам'янка Щоденно
20:00 Київ Видубичі Кривий Ріг Щоденно
20:05 Первомайськ Харків ЧТ, НД
20:20 Кіровоград Знам'янка Щоденно
21:05 Миколаїв Суми Через день
21:40 Нова Каховка Київ Щоденно
22:40 Кіровоград Київ Видубичі СР, ЧТ, НД
23:00 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
23:30 Полтава Кишинів Через день
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране