Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Кіровоград
 Автостанція №2
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5  Наст.

Кіровоград, розклад автобусів, автостанція №2
пр. Правди, 1, тел.: (0522) 23-20-79

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
05:30 Кіровоград Федорівка Щоденно
05:45 Кіровоград Покровське Щоденно
05:50 Кіровоград Київ Видубичі Щоденно
05:50 Кіровоград Губівка Щоденно
06:00 Кіровоград Степове Щоденно
06:00 Кіровоград Веселівка ВТ, СР, ЧТ, СБ
06:00 Кіровоград Червоновершка Щоденно
06:00 Кіровоград Оситна ПТ, НД
06:10 Кіровоград Покровське Щоденно
06:15 Кіровоград Олександрівка Щоденно крім СБ
06:15 Кіровоград Новомиргород Щоденно
06:20 Кіровоград Веселівка ВТ, ЧТ, ПТ, НД
06:20 Кіровоград Кохане ПН, СР, СБ
06:25 Кіровоград Мар'янівка Щоденно
06:45 Кіровоград Вільне Щоденно
06:50 Кіровоград Новоархангельськ Щоденно
06:50 Кіровоград Шевченкове Щоденно
06:50 Кіровоград Бобринець Щоденно
06:50 Кіровоград Смоліно Щоденно
07:00 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
07:00 Кіровоград Новомиргород Щоденно
07:00 Кіровоград Аджамка 7 Сотня Щоденно
07:00 Кіровоград Пенькіне Щоденно
07:00 Кіровоград Клинці Щоденно
07:05 Кіровоград Оситняжка Щоденно
07:10 Кіровоград Покровське Щоденно
07:30 Кіровоград Дар'ївка Щоденно
07:30 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
07:30 Кіровоград Обознівка Щоденно
07:45 Кіровоград Оситняжка Щоденно крім СБ
07:45 Кіровоград Федорівка Щоденно
07:55 Новоукраїнка Жовті Води Щоденно
08:00 Кіровоград Бобринець Щоденно
08:10 Новомиргород Світловодськ Щоденно
08:10 Кіровоград Омельгород ПТ, СБ, НД
08:20 Кіровоград Покровське Щоденно
08:30 Кіровоград Адабаш Щоденно
08:30 Кіровоград Біляївка Щоденно
08:30 Кіровоград Манулівка Щоденно
08:30 Кіровоград Вільне Щоденно
08:50 Світловодськ Новомиргород Щоденно
09:00 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
09:00 Кіровоград Білозирне Щоденно
09:00 Кіровоград Сасівка Щоденно
09:20 Кіровоград Паліївка Щоденно крім СБ
09:25 Кіровоград Червоновершка Щоденно
09:30 Кіровоград Якимівка ПТ, СБ, НД
09:30 Кіровоград Могутнє Щоденно
09:35 Кіровоград Краснопілка Щоденно
09:50 Кіровоград Спасове Щоденно
09:50 Кіровоград Помічна Щоденно
10:00 Кіровоград Бобринець Щоденно
10:00 Кіровоград Красносілля Щоденно
10:00 Кіровоград Вільне Щоденно
10:00 Кіровоград Веселівка Щоденно крім ПН
10:05 Кіровоград Смоліно Щоденно
Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране