Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Кіровоград
 Автостанція №2
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
10:10 Кіровоград Устинівка Щоденно
10:20 Кіровоград Митрофанівка Щоденно крім ВТ та ЧТ
10:30 Кіровоград Нововолодимирівка Щоденно
10:30 Кіровоград Панчеве Щоденно
10:30 Кіровоград Кетрисанівка Щоденно крім ВТ
10:30 Кіровоград Покровське Щоденно
10:30 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
10:30 Кіровоград Петрове ПТ, НД
10:30 Кіровоград Мала Виска Щоденно
10:45 Кіровоград Олександрія Щоденно
10:50 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
10:55 Кіровоград Мар'янівка Щоденно
11:00 Кіровоград Клинці Щоденно
11:00 Кіровоград Жовті Води Щоденно
11:00 Кіровоград Плашлик ПТ, СБ, НД
11:00 Кривий Ріг Новомиргород Щоденно
11:00 Кіровоград Павлогірівка Щоденно
11:00 Кіровоград Оситняжка ПН, ВТ, СР, ЧТ
11:05 Кіровоград Далеке Щоденно
11:10 Кіровоград Високіайраки Щоденно
11:15 Кіровоград Лозуватка Щоденно крім ЧТ
11:20 Кіровоград Тарасівка Щоденно
11:20 Кіровоград Олександрівка Щоденно крім ПТ та НД
11:20 Кіровоград Петрокорбівка Щоденно
11:30 Кіровоград Оситняжка Щоденно
11:30 Кіровоград Степове Щоденно
11:30 Кіровоград Обознівка Щоденно
11:30 Кіровоград Криничувате Щоденно
11:30 Кіровоград Вільне Щоденно
11:35 Кіровоград Могутнє Щоденно
11:35 Кіровоград Омельгород Щоденно
11:40 Кіровоград Покровське Щоденно крім ПН
11:45 Кіровоград Морквине Щоденно крім ВТ
11:45 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
11:50 Кіровоград Олено-Косогорове Щоденно
11:55 Кіровоград Оленівка Щоденно
12:00 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
12:00 Кіровоград Олексіївка ПТ, СБ, НД
12:00 Кіровоград Губівка Щоденно
12:00 Кіровоград Казарня Щоденно
12:00 Кіровоград Інгуло-Кам'янка Щоденно крім ВТ та ПТ
12:00 Кіровоград Злинка Щоденно
12:00 Кіровоград Димитрове Щоденно крім ПН
12:00 Кіровоград Оситняжка ПТ, СБ, НД
12:05 Кіровоград Квітка Щоденно
12:05 Кіровоград Виноградівка ПТ, НД
12:10 Кіровоград Вись Щоденно
12:10 Кіровоград Рубаний Міст Щоденно
12:10 Кіровоград Федорівка Щоденно
12:15 Кіровоград Новомиргород Щоденно
12:30 Олександрія Бобринець Щоденно
12:30 Кіровоград Аджамка 7 Сотня Щоденно
12:30 Кіровоград Покровське Щоденно
12:30 Кіровоград Смоліно Щоденно
12:30 Кіровоград Глодоси СР, ПТ, НД
12:30 Кіровоград Петрове ПН, ВТ, СР, ЧТ
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране