Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Троллейбуси Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Трамваї Києва Таблиця відстаней Автомобильні номери Іменини
            Телефони    
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Кіровоград
 Автостанція №2
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
10:10 Кіровоград Устинівка Щоденно
10:20 Кіровоград Митрофанівка Щоденно крім ВТ та ЧТ
10:30 Кіровоград Нововолодимирівка Щоденно
10:30 Кіровоград Панчеве Щоденно
10:30 Кіровоград Кетрисанівка Щоденно крім ВТ
10:30 Кіровоград Покровське Щоденно
10:30 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
10:30 Кіровоград Петрове ПТ, НД
10:30 Кіровоград Мала Виска Щоденно
10:45 Кіровоград Олександрія Щоденно
10:50 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
10:55 Кіровоград Мар'янівка Щоденно
11:00 Кіровоград Клинці Щоденно
11:00 Кіровоград Жовті Води Щоденно
11:00 Кіровоград Плашлик ПТ, СБ, НД
11:00 Кривий Ріг Новомиргород Щоденно
11:00 Кіровоград Павлогірівка Щоденно
11:00 Кіровоград Оситняжка ПН, ВТ, СР, ЧТ
11:05 Кіровоград Далеке Щоденно
11:10 Кіровоград Високіайраки Щоденно
11:15 Кіровоград Лозуватка Щоденно крім ЧТ
11:20 Кіровоград Тарасівка Щоденно
11:20 Кіровоград Олександрівка Щоденно крім ПТ та НД
11:20 Кіровоград Петрокорбівка Щоденно
11:30 Кіровоград Оситняжка Щоденно
11:30 Кіровоград Степове Щоденно
11:30 Кіровоград Обознівка Щоденно
11:30 Кіровоград Криничувате Щоденно
11:30 Кіровоград Вільне Щоденно
11:35 Кіровоград Могутнє Щоденно
11:35 Кіровоград Омельгород Щоденно
11:40 Кіровоград Покровське Щоденно крім ПН
11:45 Кіровоград Морквине Щоденно крім ВТ
11:45 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
11:50 Кіровоград Олено-Косогорове Щоденно
11:55 Кіровоград Оленівка Щоденно
12:00 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
12:00 Кіровоград Олексіївка ПТ, СБ, НД
12:00 Кіровоград Губівка Щоденно
12:00 Кіровоград Казарня Щоденно
12:00 Кіровоград Інгуло-Кам'янка Щоденно крім ВТ та ПТ
12:00 Кіровоград Злинка Щоденно
12:00 Кіровоград Димитрове Щоденно крім ПН
12:00 Кіровоград Оситняжка ПТ, СБ, НД
12:05 Кіровоград Квітка Щоденно
12:05 Кіровоград Виноградівка ПТ, НД
12:10 Кіровоград Вись Щоденно
12:10 Кіровоград Рубаний Міст Щоденно
12:10 Кіровоград Федорівка Щоденно
12:15 Кіровоград Новомиргород Щоденно
12:30 Олександрія Бобринець Щоденно
12:30 Кіровоград Аджамка 7 Сотня Щоденно
12:30 Кіровоград Покровське Щоденно
12:30 Кіровоград Смоліно Щоденно
12:30 Кіровоград Глодоси СР, ПТ, НД
12:30 Кіровоград Петрове ПН, ВТ, СР, ЧТ
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране