Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Кіровоград
 Автостанція №2
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
12:40 Кіровоград Червоновершка Щоденно
12:50 Кіровоград Мала Виска ПН, СР, ЧТ, СБ
12:50 Кіровоград Первомайське ВТ, ПТ, НД
13:00 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
13:00 Кіровоград Родниківка ПТ, СБ, НД
13:00 Кіровоград Інженерівка Щоденно крім ПТ
13:00 Кіровоград Біляївка Щоденно
13:00 Кіровоград Листопадове Щоденно
13:00 Кіровоград Дар'ївка Щоденно
13:00 Кіровоград Червоний Яр Щоденно
13:10 Кіровоград Мар'янівка СР, ПТ, НД
13:20 Кіровоград Василівка Щоденно
13:20 Кіровоград Вільне Щоденно
13:20 Кіровоград Копанки Щоденно
13:20 Кіровоград Димитрове Щоденно
13:30 Кіровоград Покровське Щоденно крім ПН
13:30 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
13:30 Кіровоград Криничне Щоденно
13:30 Кіровоград Білозирне Щоденно
13:30 Кіровоград Бурти ПТ
13:40 Кіровоград Кохане ПН, СР, СБ
13:40 Кіровоград Веселівка ВТ, ЧТ, ПТ, НД
13:45 Кіровоград Інгуло-Кам'янка ПТ
13:50 Кіровоград Мала Виска Щоденно
13:50 Кіровоград Адабаш Щоденно
14:00 Кіровоград Обознівка Щоденно
14:00 Кіровоград Клинці Щоденно
14:00 Кіровоград Острівка Щоденно крім ПТ
14:00 Кіровоград Виноградівка Щоденно крім ПТ та НД
14:00 Кіровоград Смоліно Щоденно
14:00 Кіровоград Овсяниківка Щоденно
14:10 Кіровоград Краснопілка Щоденно
14:10 Кіровоград Долинська Щоденно
14:20 Кіровоград Олександрівка ПН, СР
14:20 Кіровоград Апрелівка Щоденно
14:25 Кіровоград Мар'янівка Щоденно
14:25 Кіровоград Петрове Щоденно
14:30 Кіровоград Оситняжка ПН, ВТ, СР, ЧТ
14:30 Кіровоград Шевченкове Щоденно
14:30 Кіровоград Турія Щоденно
14:30 Кіровоград Докучаєве Щоденно
14:40 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
14:40 Кіровоград Привілля Щоденно
14:40 Кіровоград Паліївка Щоденно крім СБ
14:45 Кіровоград Федорівка Щоденно
14:50 Кіровоград Вільне Щоденно
14:50 Кіровоград Могутнє Щоденно
15:00 Кіровоград Веселівка ВТ, СР, ЧТ, СБ
15:00 Кіровоград Оситна ПТ, НД
15:00 Кіровоград Новомиргород Щоденно
15:00 Кіровоград Бобринець Щоденно
15:10 Кіровоград Громуха Щоденно крім ПН та ВТ
15:10 Кіровоград Манулівка Щоденно
15:20 Кіровоград Гаївка Щоденно
15:20 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
15:30 Кіровоград Плашлик Щоденно
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране