Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Кіровоград
 Автостанція №2
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
15:30 Кіровоград Покровське Щоденно
15:30 Кіровоград Цвітна Щоденно
15:30 Кіровоград Федіївка ПН, СР, ПТ, НД
15:30 Кіровоград Петроострів Щоденно
15:35 Олександрія Новоукраїнка Щоденно
15:35 Кіровоград Лозуватка ПТ, НД
15:40 Новомиргород Кривий Ріг Щоденно
15:40 Кіровоград Ганно-Леонтовичеве Щоденно крім СР
16:00 Кіровоград Якимівка Щоденно
16:00 Кіровоград Митрофанівка ПН, СР, ПТ, НД
16:00 Кіровоград Губівка Щоденно
16:00 Кіровоград Новоукраїнка ПТ
16:00 Кіровоград Сасівка Щоденно
16:00 Кіровоград Омельгород ПТ, СБ, НД
16:00 Кіровоград Митрофанівка ВТ, СБ
16:00 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
16:05 Кіровоград Оситняжка Щоденно
16:05 Кіровоград Олександрівка ПТ
16:10 Кіровоград Буховецьке Щоденно
16:20 Кіровоград Інженерівка ПТ
16:20 Кіровоград Вільне Щоденно
16:25 Кіровоград Жовтневе Щоденно
16:30 Кіровоград Петрокорбівка ПТ, НД
16:30 Кіровоград Олександрівка ПТ
16:30 Кіровоград Пенькіне Щоденно
16:30 Жовті Води Новоукраїнка Щоденно
16:30 Кіровоград Покровське Щоденно крім ПН
16:30 Кіровоград Мала Виска Щоденно
16:40 Кіровоград Аджамка 7 Сотня Щоденно
16:45 Кіровоград Листопадове Щоденно
16:50 Кіровоград Високіайраки Щоденно
17:00 Кіровоград Олексіївка Щоденно
17:00 Кіровоград Кам'янка Щоденно
17:00 Кіровоград Далеке ПТ, СБ, НД
17:00 Кіровоград Первомайське ВТ, ПТ, НД
17:00 Кіровоград Оситняжка ПТ, СБ, НД
17:00 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
17:00 Кіровоград Жовті Води ПТ, НД
17:00 Кіровоград Красносілля Щоденно
17:00 Кіровоград Острівка ПТ
17:00 Кіровоград Мала Виска ПН, СР, ЧТ, СБ
17:10 Кіровоград Родниківка ПТ, СБ
17:15 Кіровоград Обознівка Щоденно
17:15 Кіровоград Покровське Щоденно
17:15 Кіровоград Куйбишеве Щоденно
17:20 Кіровоград Верблюжка Щоденно
17:20 Кіровоград Нововолодимирівка Щоденно
17:30 Кіровоград Помічна Щоденно
17:30 Кіровоград Олександрія ПТ, НД
17:30 Кіровоград Дар'ївка Щоденно
17:30 Кіровоград Оситняжка ПН, ВТ, СР, ЧТ
17:30 Кіровоград Оленівка Щоденно
17:30 Кіровоград Димитрове Щоденно
17:30 Кіровоград Злинка ПТ
17:30 Кіровоград Панчеве Щоденно
17:35 Кіровоград Новомиргород Щоденно
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране