Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Кіровоград
 Автостанція №2
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Розклад
17:40 Кіровоград Казарня Щоденно
17:40 Кіровоград Вись Щоденно
17:50 Кіровоград Овсяниківка Щоденно
18:00 Кіровоград Олено-Косогорове Щоденно
18:00 Кіровоград Адабаш Щоденно
18:00 Кіровоград Петрове ПТ, НД
18:00 Кіровоград Степове Щоденно
18:00 Кіровоград Димитрове Щоденно
18:00 Кіровоград Клинці Щоденно
18:00 Кіровоград Злинка Щоденно
18:00 Кіровоград Червоний Яр Щоденно
18:00 Кіровоград Морквине Щоденно
18:05 Кіровоград Смоліно Щоденно
18:05 Кіровоград Виноградівка ПТ, НД
18:10 Кіровоград Вільне Щоденно
18:15 Кіровоград Кетрисанівка Щоденно
18:30 Кіровоград Омельгород Щоденно
18:30 Кіровоград Федорівка Щоденно
18:30 Кіровоград Новоукраїнка Щоденно
18:30 Кіровоград Криничувате ПТ, НД
18:30 Кіровоград Могутнє Щоденно
18:40 Кіровоград Рубаний Міст Щоденно
18:45 Кіровоград Привілля Щоденно
18:50 Кіровоград Квітка Щоденно
19:10 Кіровоград Петрове Щоденно
19:30 Кіровоград Павлогірівка Щоденно
20:00 Кіровоград Вільне Щоденно крім СБ та НД
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4, 5
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране