Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Миколаїв
 Автостанція №2
 
Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.

Миколаїв, розклад автобусів, автостанція №2
пр. Леніна, 26-б, тел. (0512) 36-22-68

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
04:55 Миколаїв - Сапетня ЛАЗ-695 Щоденно
05:00 Миколаїв - Зелений Яр ЛАЗ-695 Щоденно
05:00 Миколаїв - Крива Балка ІК-260 Щоденно
05:30 Миколаїв - Очаків ЛАЗ-695 Щоденно
05:40 Миколаїв - Безводне ПАЗ-672 Щоденно
06:00 Миколаїв - Радсад ЛАЗ-695НГ Щоденно
06:00 Миколаїв - Тернувате ГАЗЕЛЬ-12Ж Щоденно
06:00 Миколаїв - Нечаяне ЛАЗ-697 Щоденно
06:45 Миколаїв - Коблеве ЛАЗ-695 Щоденно
06:45 Миколаїв - Крива Балка ІК-260 Щоденно
06:50 Миколаїв - Сапетня ЛАЗ-695 Щоденно
06:50 Миколаїв - Новомар'ївка ЛАЗ-697 Щоденно
06:50 Миколаїв - Рибаківка ПАЗ-672(М) Щоденно
06:55 Миколаїв - Калинівка ЛАЗ-695 Щоденно
07:00 Миколаїв - Пов Себине ЛАЗ-695НГ ПТ СБ НД
07:25 Миколаїв - Зелений Яр ЛАЗ-695 Щоденно
07:25 Миколаїв - Березівка ЛАЗ-699 Щоденно
07:35 Миколаїв - Нова Одеса ЛАЗ-695НГ Щоденно
07:40 Миколаїв - Рибаківка ПАЗ-672(М) Щоденно
07:45 Миколаїв - Гур'ївка ЛАЗ-695Г Щоденно
07:55 Миколаїв - Сапетня ЛАЗ-695 Щоденно
08:00 Миколаїв - Радсад ЛАЗ-695НГ Щоденно
08:05 Миколаїв - Нова Одеса ЛАЗ-695НГ Щоденно
08:25 Миколаїв - Миколаївка ЛАЗ-697 Щоденно
08:30 Миколаїв - Рибаківка ПАЗ-672(М) Щоденно
08:30 Миколаїв - Петрово-Солониха ЛАЗ-695 Щоденно
08:35 Миколаїв - Нова Одеса ЛАЗ-695НГ Щоденно
08:40 Миколаїв - Парутине ЛАЗ-695 Щоденно
08:45 Миколаїв - Коблеве ЛАЗ-695 Щоденно
09:05 Миколаїв - Ясна Поляна ЛАЗ-695НГ Щоденно
09:30 Миколаїв - Тернувате ГАЗЕЛЬ-12Ж Щоденно
09:35 Миколаїв - Новосафронівка ЛАЗ-695НГ Щоденно
09:50 Миколаїв - Пов Себине ЛАЗ-695НГ ПТ СБ НД
09:50 Миколаїв - Рибаківка ІК-250

Сторінки: 1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране