Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Миколаїв
 Автостанція №2
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
10:00 Миколаїв - Нечаяне ЛАЗ-697 Щоденно
10:00 Миколаїв - Ковалівка ПАЗ-672(М) Щоденно
10:00 Миколаїв - Очаків ЛАЗ-695 Щоденно
10:05 Миколаїв - Нова Одеса ЛАЗ-695НГ Щоденно
10:20 Миколаїв - Зелений Яр ЛАЗ-695 Щоденно
10:20 Миколаїв - Крива Балка ІК-260 Щоденно
10:20 Миколаїв - Піщаний Брід ЛАЗ-695НГ Щоденно
10:25 Миколаїв - Гур'ївка ЛАЗ-695Г Щоденно
10:30 Миколаїв - Сапетня ЛАЗ-695 Щоденно
10:35 Миколаїв - Нова Одеса ЛАЗ-695НГ Щоденно
10:45 Миколаїв - Петрово-Солониха ЛАЗ-695 Щоденно
11:00 Миколаїв - Дніпровське ЛАЗ-695НГ ПТ СБ НД
11:00 Миколаїв - Березанка ЛАЗ-695 Щоденно
11:00 Миколаїв - Зелений Гай ПАЗ-672 ВТ СР ЧТ
11:00 Миколаїв - Марицине ЛАЗ-695НГ СБ НД
11:05 Миколаїв - Нова Одеса ЛАЗ-695НГ Щоденно
11:10 Миколаїв - Новосвітлівка ЛАЗ-695 СБ НД
11:30 Миколаїв - Весняна Квітка ЛАЗ-695 СБ НД ПТ
11:30 Миколаїв - Радсад ЛАЗ-695НГ Щоденно
11:40 >Миколаїв - Нова Одеса ЛАЗ-695НГ Щоденно
11:55 Миколаїв - Сапетня ЛАЗ-695 Щоденно
12:00 Миколаїв - Широколанівка ЛАЗ-699 Щоденно
12:00 Миколаїв - Лугове ЛАЗ-699 Щоденно
12:00 Миколаїв - Ковалівка ЛАЗ-695 Щоденно
12:15 Миколаїв - Нова Одеса ЛАЗ-695НГ Щоденно
12:30 Миколаїв - Леніне КАВЗ-685 СБ ПТ
12:30 Миколаїв - Комісарівка ЛАЗ-42021 ПН ВТ СР ЧТ СБ НД
12:40 Миколаїв - Тернувате ГАЗЕЛЬ-12Ж Щоденно
12:45 Миколаїв - Зелений Яр ЛАЗ-695 Щоденно
12:45 Миколаїв - Крива Балка ІК-260 Щоденно
12:50 Миколаїв - Нова Одеса ЛАЗ-695НГ Щоденно
13:00 Миколаїв - Новопетрівка ЛАЗ-695 СБ НД
13:00 Миколаїв - Безводне ПАЗ-672 Щоденно
13:00 Миколаїв - Ольгопіль ЛАЗ-42021 ПН ВТ СР ЧТ СБ НД
13:00 Миколаїв - Зелений Гай ПАЗ-672 СБ НД ПТ

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране