Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Карта України Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони                
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

Loading...
 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Миколаїв
 Автостанція №2
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
13:00 Миколаїв - Андрієво-Зорине ЛАЗ-695 СБ НД ПТ
13:00 Миколаїв - Варюшине ЛАЗ-695 Щоденно
13:20 Миколаїв - Гур'ївка ЛАЗ-695Г Щоденно
13:25 Миколаїв - Нова Одеса ЛАЗ-695НГ Щоденно
13:25 Миколаїв - Рибаківка ПАЗ-672(М) Щоденно
13:30 Миколаїв - Корчине ЛАЗ-695 Щоденно
13:30 Миколаїв - Вікторівка ЛАЗ-695 ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
13:30 Миколаїв - Гамове ЛАЗ-695 СБ НД ПТ
13:40 Миколаїв - Нечаяне ГАЗЕЛЬ-13 Щоденно
13:40 Миколаїв - Очаків ЛАЗ-695 Щоденно
14:00 Миколаїв - Веселинове ПАЗ-672 ПН ВТ СР ЧТ ПТ
14:00 Миколаїв - Нова Одеса ЛАЗ-695НГ Щоденно
14:00 Миколаїв - Рівне ЛАЗ-695НГ СБ НД
14:00 Миколаїв - Дмитрівка ЛАЗ-695 СБ ПТ
14:00 Миколаїв - Бузьке ЛАЗ-695 СБ НД ПТ
14:10 Миколаїв - Радсад ЛАЗ-695НГ Щоденно
14:10 Миколаїв - Новокатеринівка ЛАЗ-695 Щоденно
14:15 Миколаїв - Сапетня ЛАЗ-695 Щоденно
14:30 Миколаїв - Прогресівка ЛАЗ-695 СР ЧТ СБ НД
14:30 Миколаїв - Щербані ЛАЗ-695 СБ НД ПТ
14:35 Миколаїв - Рибаківка ПАЗ-672(М) Щоденно
14:35 Миколаїв - Ясна Поляна ЛАЗ-695НГ Щоденно
14:50 Миколаїв - Парутине ЛАЗ-695 Щоденно
15:00 Миколаїв - Крива Балка ІК-260 Щоденно
15:00 Миколаїв - Рибаківка ІВЕКО-19 ПН ВТ СР ЧТ ПТ
15:00 Миколаїв - Калинівка ЛАЗ-695 Щоденно
15:00 Миколаїв - Ковалівка ПАЗ-672(М) ПН ВТ СР ЧТ СБ
15:10 Миколаїв - Новосафронівка ЛАЗ-695НГ Щоденно
15:15 Миколаїв - Петрово-Солониха ЛАЗ-695 Щоденно
15:30 Миколаїв - Сапетня ЛАЗ-695 ПН ВТ СР ЧТ ПТ НД
15:30 Миколаїв - Рибаківка ПАЗ-672(М) Щоденно
15:45 Миколаїв - Великосербулівка ЛАЗ-695НГ ПТ НД
15:45 Миколаїв - Нова Одеса ЛАЗ-695НГ ПН ВТ СР ЧТ СБ
16:00 Миколаїв - Широколанівка ЛАЗ-699 Щоденно
16:00 Миколаїв - Новошмідтівка ЛАЗ-695НГ Щоденно

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране