Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Миколаїв
 Автостанція №2
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час Рейс Автобус
16:20 Миколаїв - Нова Одеса ЛАЗ-695НГ Щоденно
16:20 Миколаїв - Прогресівка ЛАЗ-695 ПТ
16:30 Миколаїв - Гамове ЛАЗ-695 ПТ
16:30 Миколаїв - Леніне КАВЗ-685 ПТ
16:30 Миколаїв - Радсад ЛАЗ-695НГ Щоденно
16:45 Миколаїв - Рибаківка ІК-255 Щоденно
16:50 Миколаїв - Марицине ЛАЗ-695НГ ПТ
16:55 Миколаїв - Нова Одеса ЛАЗ-695НГ Щоденно
17:00 Миколаїв - Дніпровське ЛАЗ-695НГ ПТ СБ НД
17:00 Миколаїв - Ольгопіль ЛАЗ-42021 ПТ
17:30 Миколаїв - Калинівка ЛАЗ-695 Щоденно
17:30 Миколаїв - Петрово-Солониха ЛАЗ-695 Щоденно
17:30 Миколаїв - Ковалівка ЛАЗ-695 ПТ НД
17:30 Миколаїв - Нова Одеса ЛАЗ-695НГ Щоденно
17:40 Миколаїв - Зелений Яр ЛАЗ-695 Щоденно
17:40 Миколаїв - Рівне ЛАЗ-695НГ ПТ
17:40 Миколаїв - Новопетрівка ЛАЗ-695 ПТ
17:40 Миколаїв - Гур'ївка ЛАЗ-695Г Щоденно
17:40 Миколаїв - Крива Балка ІК-260 Щоденно
17:40 Миколаїв - Зелений Гай ПАЗ-672 ПТ
17:45 Миколаїв - Рибаківка ІК-255
17:45 Миколаїв - Сапетня ЛАЗ-695 Щоденно
17:50 Миколаїв - Очаків ЛАЗ-695 Щоденно
18:00 Миколаїв - Андрієво-Зорине ЛАЗ-695 ПТ
18:00 Миколаїв - Дмитрівка ЛАЗ-695 ПТ
18:00 Миколаїв - Весняна Квітка ЛАЗ-695 ПТ
18:00 Миколаїв - Бузьке ЛАЗ-695 ПТ
18:05 Миколаїв - Нова Одеса ЛАЗ-695НГ Щоденно
18:10 Миколаїв - Щербані ЛАЗ-695 ПТ
18:15 Миколаїв - Новосвітлівка ЛАЗ-695 ПТ
18:20 Миколаїв - Себине ЛАЗ-695НГ ПТ СБ НД
18:25 Миколаїв - Комісарівка ЛАЗ-42021 ПТ
18:40 Миколаїв - Нова Одеса ЛАЗ-695НГ Щоденно
19:15 Миколаїв - Нова Одеса ЛАЗ-695НГ Щоденно

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране