Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Таблиця відстаней Курси валют Іменини
Троллейбуси Києва Телефони Автомобильні номери Каталог статей
Трамваї Києва            
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Одеса
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Куди
Відправлення з Одеси
Прибуття
Примітка
Миколаївський напрямок
Дніпродзержинськ 08:45 19:25 ч/з день
Каховка 15:40 22:00  
Запоріжжя 06:15 20:10 ч/з день
Маріуполь 11:15 23:30 ч/з Бердянськ
Маріуполь 19:50 09:00  
Мелітополь 07:30 17:50  
Нікополь 07:20 18:05  
Н: Каховка 14:50 21:10  
Нова Одеса 13:55 17:55  
Миколаїв 07:50 10:50  
Миколаїв 12:05 15:00  
Миколаїв 16:40 19:30  
Миколаїв 18:40 21:30  
Очаків 14:20 17:20  
Сімферополь 08:15 20:20 ч/з Армянськ
Херсон 09:20 13:50  
Енергодар 06:15 16:30 ч/з день
Ялта 17:30 08:35 ч/з Джанкой
Миколаївський напрямок, транзит
Ізмаїл - Миколаїв 05:00 07:55  
Роздільна - Миколаїв 07:50 10:50  
Бєлгород-Дністровський - Херсон 09:50 14:20  
Бендери - Миколаїв 10:45 13:35  
Кишинів - Дніпропетровськ 10:55 22:00 пн., ср., пт.
Арциз -Н. Каховка 11:40 18:10  
Кишинів - Кривий Ріг 11:50 19:25  
Вилково - Херсон 12:40 17:05  
Кишинів -Н. Каховка 13:10 19:35  
Ізмаїл - Миколаїв 13:15 16:15  
Ізмаїл - Херсон 13:40 18:00  
Кишинів - Херсон 14:10 18:40  
Кишинів - Скадовськ 15:15 22:40  
Кишинів - Миколаїв 16:10 18:45  
Більці - Херсон 16:50 21:50  
Кишинів - Очаков 18:00 21:00  

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране