Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Одеса
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Куди
Відправлення з Одеси
Прибуття
Примітка
Миколаївський напрямок
Дніпродзержинськ 08:45 19:25 ч/з день
Каховка 15:40 22:00  
Запоріжжя 06:15 20:10 ч/з день
Маріуполь 11:15 23:30 ч/з Бердянськ
Маріуполь 19:50 09:00  
Мелітополь 07:30 17:50  
Нікополь 07:20 18:05  
Н: Каховка 14:50 21:10  
Нова Одеса 13:55 17:55  
Миколаїв 07:50 10:50  
Миколаїв 12:05 15:00  
Миколаїв 16:40 19:30  
Миколаїв 18:40 21:30  
Очаків 14:20 17:20  
Сімферополь 08:15 20:20 ч/з Армянськ
Херсон 09:20 13:50  
Енергодар 06:15 16:30 ч/з день
Ялта 17:30 08:35 ч/з Джанкой
Миколаївський напрямок, транзит
Ізмаїл - Миколаїв 05:00 07:55  
Роздільна - Миколаїв 07:50 10:50  
Бєлгород-Дністровський - Херсон 09:50 14:20  
Бендери - Миколаїв 10:45 13:35  
Кишинів - Дніпропетровськ 10:55 22:00 пн., ср., пт.
Арциз -Н. Каховка 11:40 18:10  
Кишинів - Кривий Ріг 11:50 19:25  
Вилково - Херсон 12:40 17:05  
Кишинів -Н. Каховка 13:10 19:35  
Ізмаїл - Миколаїв 13:15 16:15  
Ізмаїл - Херсон 13:40 18:00  
Кишинів - Херсон 14:10 18:40  
Кишинів - Скадовськ 15:15 22:40  
Кишинів - Миколаїв 16:10 18:45  
Більці - Херсон 16:50 21:50  
Кишинів - Очаков 18:00 21:00  

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране