Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Карта України Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони                
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

Loading...
 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Одеса
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Куди
Відправлення з Одеси
Прибуття
Примітка
Кишинівський напрямок, транзит
Н: Каховка - Кишинів 16:40 20:45  
Сергіївка - Тирасполь 17:15 20:20  
Дніпропетровськ - Кишинів 17:20 21:20 нд., ср., пт.
Очаків - Кишинів 18:05 22:15  
Миколаїв - Бендери 18:55 22:25  
Скадовськ - Кишинів 20:00 00:00  
Ізмаільський напрямок, транзит
Миколаїв - Ізмаїл 22:40 04:00 ч/з Б. Дністровськ
Первомайськ - Ільїчевськ 23:00 04:30  
Первомайськ - Б. Дністровськ 12:30 14:20  
Київ - Б. Дністровськ 17:25 03:40  
Київ - Б. Дністровськ 05:30 15:30  
Херсон - Вилково 12:00 16:20  
Херсон - Ізмаїл 12:20 17:20  
Саврань - Ізмаїл 14:20 19:20  
Рибниця - Сергеевка 15:25 17:30  
Херсон - Арциз 15:30 18:30  
Київ - Ізмаїл 16:10 20:40 пт.
Херсон - Ільїчевськ 12:50 18:05 ч/з день
Н. Каховка - Арциз 19:35 22:35  
Херсон - Б. Дністровськ 21:35 23:35  
Вознесенський напрямок
Олексіївка 14:00 18:45 вс.,пн., пт., сб.
Братське 16:55 22:30 ч/з Арбузинку
Інгулець 08:15 18:25 ч/р Кривий Ріг
Ново-Архангельськ 07:00 15:50  
Новопавлівка 16:40 21:45 ч/з Березівку
Ільїчевськ - Первомайськ 12:50 18:20  
Б. Дністровськ - Первомайськ 10:00 15:25  
Покровка 12:15 17:15  
Покровка 15:00 20:00  
Терни 08:15 16:00 ч/з день
Левадовка 18:00 22:40 пт., пн.
Ульянівка 13:05 17:15  
Южноукраінськ 15:20 19:35 ч/з Вознесенськ, пт., сб., нд.,пн.

Сторінки: Попер.  1, 2, 3, 4
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране